eReport.sk
Shannen Doherty
Shannen Doherty, foto: profimedia

Chorá Brenda z Beverly Hills: Chcem ukázať, že som žila!

Starnutie patrí k životu a človek by ho mal prijať. To si myslí známa herečka Shannen Doherty (50), ktorá už roky bojuje so zákernou rakovina prsníka.

Herečka je toho názoru, že starnúce telo nastavuje zrkadlo nášmu doterajšiemu život. Nedostatky by sme mali podľa Brendy z Beverly Hills vyzdvihovať, nie zakrývať. „Pri sledovaní filmov som si všimla niektoré herečky, s ktorými sa dokážem stotožniť. Viete, tie bez botoxu a faceliftingu,“ začala svoju myšlienku Doherty.

Viac sa dozviete:

  1. Shannen Doherty, americká herečka, nakrúca aj cez rakovinu

„Ženy, ktoré sa neboja vyzdvihovať prirodzený vzhľad a ukázať tvár, na ktorej je vidieť, že žili. A ja som žila naplno. A milujem, čo moja tvár odráža. Prežila som rakovinu a viac než to. Chcem vidieť viac žien ako som ja,“ povedala herečka.

Preslávili ju seriály Beverly Hills 90210 a Čarodejnice. Pred šiestimi rokmi jej diagnostikovali rakovinu prsníkov. O zákernej chorobe sa nebála rozprávať otvorene. Od fanúšikov sa dočkala veľkej podpory.

Má za sebou masketómiu, chemoterapiu a rádioliečbu. V roku 2017 vyzeralo, že je z choroby vonku, no dva roky na to sa vrátila. Bohužiaľ sa herečka nachádza v jej štvrtej kritickej fáze. Napriek tomu nestráca silu, optimizmus a vieru.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport