eReport.sk
, Image: 15751704, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, SNAP

Brenda z Beverly Hills sa nevzdáva: S kamarátkou vystrájali v bazéne

Herečke, ktorá bojuje s rakovinou vo štvrtom štádiu je na tom zrejme lepšie než si verejnosť myslí. Shannen Doherty pred časom uvažovala, že nahrá videá na rozlúčku s fanúšikmi. Nedávno sa však uvoľnila a s kamarátkou vystrájali v bazéne.

Tento rok priznala rakovinu s najťažším priebehom. Zákerná choroba Brendy z Beverly Hills spôsobila, že má metastázy po celej chrbtici. Podľa herečkinho právnika zostáva Shannen Doherty len niekoľko rokov života. So svojou prognózou sa seriálová Brenda síce verejnosti nepriznala, isté však je, že jej boj stále pokračuje.

S hviezdnou kamarátkou im bolo veselo

Herečka nechce premárniť ani jeden deň svojho života. Karanténu trávi so svojou kamarátkou Sarah Michelle Gellar. Obe dámy si čas krátia popíjaním drinkov a zábavou v záhrade. V bazéne sa zabávali na býkovi, ktorý slúžil ako nafukovačka. „Prejdi sa na býkovi,“ povedala mi. „Bude to sranda,“ napísala Shannen. Jej kamarátka Sarah Michelle Gellar to okomentovala. „Len hovorím, nezavrhuj to pokiaľ to nevyskúšaš. Je to ťažšie, než sa zdá.“

Shannen má rakovinu v poslednej fáze

V najnovšom vydaní magazínu Elle Doherty priznala, že plánuje nahrať svojim blízkym a fanúšikom videoodkazy na rozlúčku. Zatiaľ sa však k tomu neodhodlala. „Cítim sa ako veľmi zdravý človek. Je ťažké to zabaliť a dať všetkému zbohom keď mám pocit, že budem žiť ďalších 10, či 15 rokov,“ povedala brunetka.

foto: instagram, profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Brenda z Beverly Hills sa nevzdáva: S kamarátkou vystrájali v bazéne

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php