eReport.sk
Shiloh Pitt, foto: profimedia

Chlapec, dievča? Dcéra Pitta a Jolie prešla dramatickou premenou

Konečne vyzerá ako dievča! Shiloh (14), dcéra Angeliny Jolie (45) a Brada Pitta (57), mala roky krátke vlasy a obliekala sa ako chlapec. Na posledných fotografiách však prekvapila dievčenským imidžom.

Shiloh nikdy nikto nevidel v šatách, sukni, s kabelkou, alebo v balerínkach. Nosila vyťahaný sveter, džínsy a tenisky. Na červenom koberci sa ukázala v obleku a s nakrátko ostrihanými vlasmi. Začiatkom februára však Shiloh všetkých prekvapila dramatickou premenou. Na nákupoch s matkou Angelinou Jolie a sestrou Zaharou ukázala dlhé vlasy zopnuté do drdolu.

V minulosti sa veľa debatovala nad rodovým vnímaním mladej Shiloh. Objavili sa neoverené informácie, že podstupuje hormonálnu liečbu. Herečka Amber Rose potom Shiloh v jednom interview omylom nazvala Johnom, čím údajne potvrdila zmenu mena.

Angelina Jolie pritom už dávnejšie objasnila, že Shiloh sa cíti byť viac chlapcom. „Miluje teplákové súpravy, miluje obleky. Rada sa oblieka ako chlapec. Chce byť chlapcom, tak sme jej ostrihali vlasy. Rada nosí chlapčenské úplne všetko. Rada o sebe hovorí ako o ďalšom bratovi v rodine. Ani ja, ani Brad jej nechceme diktovať, ako by sa mala správať a cítiť. Musí na to prísť sama,“ prezradila Jolie v roku 2010 v rozhovore pre Vanity Fair. Hoci mala vtedy Shiloh len štyri roky, za ten čas sa toho veľa nezmenilo.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chlapec, dievča? Dcéra Pitta a Jolie prešla dramatickou premenou

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti