eReport.sk
Zdroj: RTVS

Česko miluje Fica. Účastník protestu farmárov v Prahe prekvapil transparentom v živom vysielaní RTVS


Podľa všetkého protestujúci muž reagoval na konanie českého premiéra Fialu, ktorý deň pred protestom oznámil zrušenie medzivládnych konzultácií s Ficovou vládou aj pre rozdielne názory na konflikt na Ukrajine.

V živom vysielaní Jednotky verejnoprávnej RTVS z protestu farmárov v Prahe sa počas vstupu objavil muž s transparentom vyjadrujúcim náklonnosť Čechov k slovenskému premiérovi Robertovi Ficovi.

Česko miluje Fica

V Prahe vo štvrtok protestovali stovky farmárov. Česká metropola bola plná poľnohospodárskej techniky. Akciu, ktorú zvolali zástupcovia Agrárnej komory ČR a Zemědělského svazu a podporili aj zástupcovia Společnosti mladých agrárníků a Českomoravského svazu zemědělských podnikatelů, začali farmári prejazdom ulicami a vysypaním hnoja pred úradom vlády, napokon pred budovou aj demonštrovali.

A práve pred úradom vlády sa odohral zaujímavý incident, keď spravodajkyňa RTVS v Prahe v živom televíznom vstupe informovala o priebehu protestu. Krátko po začiatku živého vysielania k nej pristúpil muž s transparentom Česko miluje Fica a v zábere sa pohyboval veľkú časť z celého vstupu.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Samozvané elity
  2. Janka Krescanko Dibáková
  3. Opozícia znova útočí na Slovensko v Bruseli
  4. Michal Šimečka

Podľa všetkého protestujúci muž reagoval na konanie českého premiéra Petra Fialu, ktorý deň pred protestom oznámil zrušenie medzivládnych konzultácií s vládou Roberta Fica, pričom jedným z hlavných dôvodom malo byť rokovanie ministrov zahraničia Slovenska a Ruska.

Zdroj: RTVS

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Česko miluje Fica. Účastník protestu farmárov v Prahe prekvapil transparentom v živom vysielaní RTVS

Odoberať
Upozorniť na
34 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: