eReport.sk
Zuzana Čaputová s Jurajom Rizmanom

Čaputovej partner leží v žalúdku niektorým politikom: Vy ste protokolárne nikto!

V piatok 19. novembra sa v Prahe konala posledná rozlúčka so spevákom Miroslavom Žbirkom. Zúčastnila sa jej aj prezidentka Zuzana Čaputová spolu so svojím partnerom Jurajom Rizmanom. A to sa stalo tŕňom v oku viacerým politikom.

Ozval sa napríklad bývalý predseda národnej rady Andrej Danko. „Vyzývame Zuzanu Čaputovú, aby zaplatila letenku a všetky náklady za svojho priateľa. Poukazujeme nielen na tento piatok 19. 11. v Prahe. Tých výletov a nákladov je totiž zaúčtovaných v prezidentskej kancelárii podstatne viac,“ šomral národniar. A nebol sám. Frflal aj nezaradený poslanec Tomáš Taraba, ktorý prirovnal Rizmana k dcére ministra Richarda Sulíka. „Nedávno sme riešili na Slovensku, že ako je možné, že Sulík zobral do štátneho lietadla svoju dcéru a nekúpil jej letenku. Tento pán, už keď sme pri tom, sa prečo rozváža za štátne peniaze? Pani Zuzana mu prečo nekupuje letenky?“ pozastavoval sa.

Čaputová sa poslednej rozlúčky so spevákom Žbirkom zúčastnila s priateľom Rizmanom. – Foto: profimedia

Vyzerá to tak, že Rizmanovi ale už došla trpezlivosť a rozhodol sa povedať, ako to s cestou do Prahy bolo. „Na poslednú rozlúčku s Miroslavom Žbirkom sme neleteli. Teda už úvodná téza Andreja Danka a Tomáša Tarabu, s ktorou tak aktívne pracujú na sociálnych sieťach je úplne klamstvo. Pokračujme však ďalej. V Prahe sme neboli ubytovaní – išli sme na otočku. To je druhý úplný nezmysel pánov politikov Danka a Tarabu. No a do tretice, aby boli už úplne na smiech, ani ich tretia téza nesedí. V reštaurácii som za pani prezidentku a za seba platil ja. Toto všetko je, na rozdiel od výmyslov pána Danka a Tarabu, pravda,“ uzavrel partner hlavy štátu.

Pravdou je, že konzervatívna časť obyvateľstva na Slovensku, sa s nevôľou pozerá na vzťah medzi Rizmanom a Čaputovou. Prekáža im, že žijú iba na „psiu knižku“. To nakoniec naznačil aj samotný Taraba a Rizmanovi poslal štipľavý odkaz. „Ja píšem, že ak nemá brať na výlety svoju dcéru Sulík, nemala by vás brať ani pani Zuzana, nakoľko vy ste protokolárne nikto. A ak vás bráva pani Zuzana tak, ako to robí už nejaký ten mesiac, tak by ste za ňou mali chodiť osobnou dopravou, teda nevoziť sa vo vládnych prostriedkoch, bez ohľadu na ich charakter a druh.“ Rizman si však o Tarabovi a Dankovi myslí svoje. „Sú to smiešni hejteri, ktorí keď nemajú iné, tak si vymyslia.“

Čítajte viac:

  1. Prezidentka Zuzana Čaputová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čaputovej partner leží v žalúdku niektorým politikom: Vy ste protokolárne nikto!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti