eReport.sk
Helena Houdová, foto: Instagram

Bývalá miss Helena Houdová z Bali: Vraj ľutuje, že nie je v Čechách…

Bývalá česká misska za rok 1999, Helena Houdová (41), ktorá sa na Bali venuje sexuálnemu koučingu, sa rozhodla veľmi svojským spôsobom podporiť českých spoluobčanov. Vraj ľutuje, že v ťažkých časoch nemôže byť vo svojej rodnej krajine. K tomu priložila nahú fotografiu.

Bývalá modelka Helena Houdová sa pred pár rokmi stala sexuálnou koučkou. Dnes veľmi dobre vie, ako zaujať na sociálnych sieťach. Plavovláska nemá s nahotou žiaden problém a naposledy na seba upozornila dojemným odkazom pre svojich spoluobčanov v Čechách, keďže ona sama aktuálne funguje na Bali. K tomu priložila pikantnú nahú fotografiu, kde jej lono zakrývajú len oranžové kvety.

„Dnes som po prvýkrát ľutovala, že nie som v Čechách. Mrzí ma, že s vami nemôžem vyjsť do ulíc, alebo do lesa. Mrzí ma, že nemôžem ukázať, že nesúhlasím s manipuláciou a úmyselnou kontrolou, s odoberaním slobody a s klamstvom,“ odkázala kráska, ktorá tvrdí, že očkovanie proti koronavírusu je genocída.

Foto: Instagram

Rozhorčili ju nové pravidlá, ktoré budú u našich západných susedov platiť odo dnes. Ak by niekto čakal, že nahnevaná Houdová si spoločne so svojimi tromi deťmi, s ktorými žije na Bali, už kupuje letenku do Česka, je na omyle. „Potom som si uvedomila, že tam nemusím byť fyzicky. Cítim vaše obavy, váš strach, vašu neistotu a zúfalstvo,“ zverila sa Helena, ktorá je presvedčená, že pandémia je iba o finančnej kontrole nad ľudstvom a odobratí medicínskych slobôd.

Očkovať sa preto pochopiteľne neplánuje. „Som zodpovedná za svoje zdravie, nezverím ho do rúk žiadnej inej osobe.“ Vo svojej podpore krajanom pokračuje: „Tma je tu, aby bola konečne videná. A my si môžeme vybrať, či v nej chceme ďalej žiť, alebo si chceme vytvoriť nový svet založený na strachu, chamtivosti, súťaži a manipulácii, alebo na láske, spolutvorbe, slobode a empatii. Sme spolu a sme jedno. Je nás viac,“ dodáva misska bojovne. Nuž, z exotické Bali sa jej mudruje ľahko.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika