eReport.sk

Bývalá kamarátka Plačkovú po drogovej razii nešetrila. Odporná pretvárka a vedela by som rozprávať!

Influencerka Zuzana Plačková mala včera poriadne krušné ráno. Po tom čo ju v putách odviedla NAKA sa začali vyjadrovať mnohé celebritky. Češka Nela Slováková jej ako jediná poriadne naložila.

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry v pondelok ráno zasahovali na viacerých miestach v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Posvietili sa aj na kráľovnú Instagramu Zuzanu a jej manžela Reného. Oboch zadržali v v dome v byte a Bratislave v mestskej časti Ružinov. Prehľadali aj jej byt v Ružinove a auto. Dnes je už jasné, že pri razii, kedy zobrali policajti do želiez pätnásť ľudí našli deväť kíl pervitínu a laboratórium na pestovanie marihuany. Pred pár mesiacmi svoje meno s Plačkovou spojila aj Jasmina Alagič, ktorá aktuálne moderuje veľkolepú šou Česko Slovensko má talent a tiež je rešpektovanou influencerkou. Manželka rapera Rytmusa mala síce s kráľovnou slovenského Instagramu obmedzenú spoluprácu – doteraz vyslali do sveta len jeden spoločný produkt v limitovanej edícii, no počas práce na ňom sa medzi nimi vytvorilo podľa odkazov na Instagrame kamarátske puto.

Mohlo by vás zaujímať:

Rytmusova je opatrná

A tak Jasmina neváhala a k svojej kamarátke sa vyjadrila, ale opatrne: „A i keď sa veľmi snažím učiť nedávať nevyžiadané rady, jednu skúsim: čo ak by sme nechali súdenie na tých, ktorí na to majú právo a čo sa mňa týka, celý život všetkým ľuďom bez rozdielu želám iba to, čo si zaslúžia na základe svojich činov,” napísala Jasmina na Instagram. Plačkovej bývalá kamarátka, česká influncerka Nela Slováková taká zdržanlivá nebola.

Kedysi tvorili nerozlučnú dvojica, spoločne cestovali aj do zahraničia a jedna na druhú spievali ódy. Priateľstvo, ale zo dňa na deň bolo fuč a dámy si začali posielať cez internet štipľavé odkazy. Nela Slováková neváhala a keď si prečítala, že Plačková je v putách ihneď písala: „No, mám zahltený direct, čo na to hovorím. Moja odpoveď je NIČ. Moja úroveň je niekde inde a ja sa nezachovám ako sa Zuzana zachovala ku mne v rúškovom období,” začala Slováková, ktorá čelila obvineniam od klientiek, že zobrala peniaze a tovar nedodala. „Čo na Instagrame vidíte, je fejk a odporná pretvárka a pozlátko. K tejto kauze by som mohla povedať čokoľvek, čo viem, ale nemám za potreby,” dodala blondínka, ktorá sa na sociálnej sieti teší vyše tristotisícmi sledovateľov.

Matka si ju zastala

Krátko po razii reagovala Plačkovej mama v komentári pod šou Nákupné maniačky, kde Zuzana robila aj porotkyňu:  ,,Nič, však už sú mimo Slovenska, nič sa nedokázalo a nič nenašli. Že s niekým ideš na oslavu a večeru neznamená, že si díler. Lenže NAKA to nerieši, pozbiera všetkých,” napísala pod pridaný článok. ,To, že ide o mamu Zuzany Plačkovej, vyplýva z informácií o profile, ktorý si založila v roku 2011 a zverejňuje na ňom aj osobné fotografie rodiny. „Špiny špinavé, ja vám poviem, že nikdy nič nepredávala ani nebrala. Zobrali ju ako svedka, nie ako obvinenú, čítajte a posudzujte a prajem vám len závisť, Koľko vás je tu, čo fúkate a kupujete drogy a tu pohlúpu komentujete!” 

Foto: erpeort instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti