eReport.sk
Sylvester Stallone. Foto: tasr/ap

Bulhari s falošným pasom s menom herca Stalloneho si robili reklamu!

Bulharský zločinecký gang používal falošný pas s menom svetoznámeho amerického herca Sylvestera Stalloneho na propagovanie sfalšovaných dokladov a peňazí, ktoré ponúkal potenciálnym zákazníkom. Informovala o tom v piatok agentúra AFP.

Štyroch členov zločineckej skupiny obvinili z falšovania a ďalších dvoch z iných trestných činov. Pas, na ktorom mal herec známy okrem iného pre stvárnenie boxera Rockyho v rovnomennej filmovej sérii bulharskú štátnu príslušnosť, našli policajti počas domovej prehliadky u jedného z členov gangu v meste Plodiv. Prokurátori sa domnievajú, že obvinení zákazníkom ukazovali tento pas ako príklad vysokej kvality svojej práce pri falšovaní dokumentov.

Pátranie bolo súčasťou policajnej operácie, ktorú začiatkom tohto týždňa uskutočnili vo viacerých bulharských regiónoch za účasti agentov americkej tajnej služby a v spolupráci s Europolom. Okrem cestovného pasu so Stalloneho menom a ďalších falošných bulharských dokladov totožnosti či vodičských preukazov zaistili aj tisíce falošných 100-eurových a 50-dolárových bankoviek vo vysokej kvalite, píše AFP.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bulhari s falošným pasom s menom herca Stalloneho si robili reklamu!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti