eReport.sk
Igor Bukovský Foto: tasr

Bukovský sa počudoval nad Matovičovými slovami: Prvýkrát povedal pravdu!

Lekára a odborníka na výživu Igora Bukovského, ktorý sa pravidelne dostával do konfliktu s bývalým premiérom Igorom Matovičom, zaujali nedávne vyhlásenia financmajstra. Týkali sa jeho postoja k otázke k povinného očkovania proti COVID-19.

Nútiť ľudí k očkovaniu, keď nevieme, ako sa bude ďalej vyvíjať COVID-19, či neprejde do formy, po ktorej všetci túžime, že to bude ochorenie, ktoré sa bude podobať na bežné vírusové ochorenie, momentálne nemusí byť témou dňa,“ vyhlásil pred pár dňami minister financií Igor Matovič. Pritom nie je tak dávno, čo sa možnosťou povinného očkovania pre vybrané skupiny obyvateľov politici zaoberali.

Podľa Igora Matoviča nie je povinné očkovanie proti COVID-19 témou dňa. – Foto: tasr

Matovič verí, že v priebehu mesiaca budú na Slovensku zaočkovaní všetci. Jeho slová zaujali aj kritika mnohých protipandemických opatrení Igora Bukovského. „Čo donútilo bývalého predsedu vlády prvýkrát povedať pravdu?“zamýšľa sa na sociálnej sieti. „Zlosť a konflikt s ministrom zdravotníctva? Alebo strach z toho, že už začína praskať a rozpadať sa obludná pseudorealita a podvod, ktoré sám vytváral?“ pýta sa odborník na výživu s tým, či by nemal byť teraz Matovič vyhlásený za hoaxera bez kvalifikácie.

Čítajte viac:

„Budeme ďalej pozorne sledovať, ako sa dvojročná manipulácia a ponižovanie ľudí mení na bumerang, aby nakoniec zasiahol tých, ktorí ho po nás hodili,“ vyhlásil odhodlane Bukovský.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bukovský sa počudoval nad Matovičovými slovami: Prvýkrát povedal pravdu!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti