eReport.sk
Braňo Ondruš, Zdroj: Screenshot video FB / Braňo Ondruš

VIDEO Akosi „zabudnutý“ škandál von der Leyenovej. Braňo Ondruš prezrádza, aká v skutočnosti je


Slovensko čakajú o pár dní voľby do Európskeho parlamentu. Ak si niekto myslí, že sú zo všetkých troch volieb, ktoré sme v tomto roku (parlamentné a prezidentské) mali tie najmenej dôležité, veľmi sa mýli. Na to, kto nás bude v Bruseli a Štrasburgu reprezentovať naozaj veľmi záleží. Za príkladmi nemusíme chodiť ďaleko, stačí sa iba pozrieť na to, čo v europarlamente stvárali naši poslanci, hlásiaci sa k Progresívnemu Slovensku, SaS či hnutiu Slovensko.

Leyenovej tajné telefonické obchody

Ak sa zvykne hovoriť, že ryba smrdí od hlavy, tak v Európskom parlamente to platí do bodky. Za predsedníčkou Európskej komisie Ursulou von der Leyenovou sa tiahne taký smrad, že vyvetrať ho v europarlamente nebude také jednoduché. Napriek tomu sa šéfka EK uchádza o najvyšší post opäť. Našťastie, aj na Slovensku žijú politici, ktorí vedia čo je von der Leyenová zač, a aké kauzy stoja za ňou v ostatných rokoch. A najmä tých covidových. V statuse a vo videu Braňo Ondruš, kandidát za europoslanca za stranu Hlas-SD pripomína nielen kšefty predsedníčky Európskej komisie, ale aj jeden zabudnutý škandál v Nemecku.

A napriek všetkému, čo napáchala v Nemecku a čo pácha na čele Európskej komisie, ju európska pravica, za hlasného potlesku jej slovenských členov z PS, SaS, KDH i OĽaNO, chce opäť usadiť do kresla šéfky eurokomisie

Braňo Ondruš, kandidát na europoslanca za Hlas-SD

„Slovenská progresívna a liberálna pravica, ale aj tzv. hlavné médiá, cieľavedome zatajujú a ignorujú aféru predsedníčky Európskej komisie Ursuly von der Leyenovej súvisiacu s predraženým nákupom vakcín proti covidu od americkej farmafirmy Pfizer,“ píše v úvode krátkeho statusu Ondruš a dodáva, že vo videu ukáže, že takéto kšeftovanie je súčasťou celej politickej kariéry tejto pravicovej nemeckej političky. „Presne takýto prístup ju pritom stál kreslo ministerky obrany v Nemecku,“ pripomína kandidát na europoslanca za Hlas-SD.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Všetci okrem Ameriky?
  2. Branislav Ondruš
  3. Zničí Leyenová Úniu?
  4. Veľkorysá Únia
  5. Zničí Leyenová Úniu?

„A napriek všetkému, čo napáchala v Nemecku a čo pácha na čele Európskej komisie, ju európska pravica, za hlasného potlesku jej slovenských členov z PS, SaS, KDH i OĽaNO, chce opäť usadiť do kresla šéfky eurokomisie,“ pohoršuje s Braňo Ondruš. Či sa im to podarí, závisí podľa neho od výsledku volieb do Európskeho parlamentu. Hlas-SD však opätovnú nomináciu Ursuly von der Leyenovej podporovať nebude.

„Príďte 8. júna voliť vo voľbách do Európskeho parlamentu a nedajme sa prehlasovať,“ vyzýva Slovákov na záver statusu Braňo Ondruš.  Určite stojí z to pozrieť si aj jeho video, v ktorom ukazuje, aká „transparentná“ Ursula von der Leyenová bol už ako nemecká ministerka obrany. A táto osoba má byť aj naďalej šéfkou Európskej komisie?

Zdroj: FB / Braňo Ondruš

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Akosi „zabudnutý“ škandál von der Leyenovej. Braňo Ondruš prezrádza, aká v skutočnosti je

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: