eReport.sk
Kateřina Brožová
Kateřina Brožová, foto: profimedia

Boj o prežitie: Kateřina Brožová chcela vyhľadať odbornú pomoc!

Kateřina Brožová (53) prešla zložitým obdobím. Zažila mediálny lynč, zložitý rozvod, ťažkú nehodu a stratu rodičov. Dokonca ani neskončila na psychiatrii. Nemala k tomu však ďaleko.

Pôsobí ako sebavedomá žena, pre niekoho je ľadovou Barbinou, ktorá sa nechá vydržiavať a na všetko má servis. Opak je však pravdou. Česká herečka je vraj veľmi sebestačná. Žije neďaleko Prahy s devätnásťročnou dcérou Kateřinou. Dom si upratuje sama, varí, pečie, žehlí a stará sa o záhradu. Do toho pracuje a stará sa o niekoľko koní, lebo jej dcéra sa venuje parkúru. „Mala som sen o veľkej a milujúcej rodine, bohužiaľ sa to zatiaľ nenaplnilo. I keď medzi mnou a exmanželom boli boje, dnes som rada, že máme kamarátsky vzťah. Pre našu dcéru sme stále rodina, i keď trochu inak,“ priznala atraktívna herečka.

Jej partnermi boli vplyvní podnikatelia, či mediálni magnáti. Zrejme preto ju média často označovali za zlatokopku. „Vždy som bola sebestačná a peniaze som si vedela zarobiť sama. Teraz som single a pokiaľ má prísť ten pravý, s ktorým zostarnem, tak príde. Som fatalistka a veci sú tak ako majú byť,“ podotkla Brožová.

Herečka prežila mediálny lynč, ale aj ťažkú nehodu v divadle. Počas jednej premiéry sa s kolegom Václavom Vydrom zrútili z dekorácie a utrpeli viaceré zranenia. Brožová mala aj vážnu autonehodu, ktorú sotva prežila a hrozili jej trvalé následky. „Bol to boj o prežitie, takmer som vyhľadala odbornú pomoc. Ale prežila som to a som za to veľmi rada. Snáď aj preto sa snažím strániť ľudí. Najšťastnejšia som na dedine, alebo v lese, či pri vode, kde chytám ryby,“ priznala Brožová. Pred pár rokmi prišla aj o oboch rodičov.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport