eReport.sk
Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha
Podpredseda Národnej rady SR a podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha. Zdroj: tasr

Blaha sa opäť poriadne odviazal a rozohnil. Podal si britský Guardian, nezabudol ani na Korčoka

Poraziť, alebo aspoň pokoriť, súčasnú koalíciu sa horúčkovito usilujú nielen opoziční politici a im spriaznení Slováci, ale i mainstreamové médiá, ku ktorý sa najnovšie pridávajú aj niektoré zahraničné. Doslova šialenstvo sa robí tiež okolo prezidentských volieb, pričom opozičný nominant Ivan Korčok je vynášaný do nebies aby bol na úrovni Boha, kým koaličný Peter Pellegrini je maľovaný sťa by Lucifer z toho najhlbšieho pekla. Kto sleduje dianie okolo seba ten však vidí, kde je pravda.

Húfy slniečkarov utekajú zo Slovenska do Prahy

Skutočnosť, že niektoré slovenské mainstreamové médiá klamú nemusíme nikomu pripomínať, aleže sa k tým naším pridajú aj niektoré zahraničné, to je už na zamyslenie.  A zamýšľa sa nad tým v statuse aj Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD. „Vraj desaťtisíce slniečkarov utieklo do Prahy. Videl ich niekto utekať, prosím?“ píše hneď v úvode sarkasticky.

Podľa Blahu Denník N, SME a Aktuality už ani nepredstierajú, že sú nezávislé médiá, lebo „už to dávajú na tupú Korčokovu propagandu“. Blaha sa tomu však už ani nečuduje. „Čo čakať od provinčných bratislavských plátkov, keď o Slovensku šíri bohapusté hoaxy aj slávny Guardian,“ prezrádza smerák.

Ak vyhrá Korčok, toto bude pokračovať. Špinenie na Slovensko v zahraničí, šírenie hoaxov a útoky slniečkarov.

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD

„Pred pár dňami v týchto britských novinách uverejnili článok, v ktorom sa tvrdí, že od nástupu vlády Roberta Fica odišlo do Prahy desaťtisíce Slovákov. No jasné, desaťtisíce, podľa mňa stotisíce. Milióny. Celé Slovensko sa presťahovalo do Prahy. A to všetko za pár mesiacov od volieb. Normálne, že neviete prejsť výpadovku v Lamači, lebo húfy slniečkarov utekajú zo Slovenska,“ chichoce sa Blaha nad tým, ako to vidí Guardian.

„Samozrejme, je to čistý hoax. Žiadne dáta nepreukázali, že by do Prahy od nástupu našej vlády odsťahovali desaťtisíce slniečkarov,“ upokojuje vášne podpredseda parlamentu a dodáva, že tento hoax napísala do Guardianu česká neoliberálka Bauerová, ktorá v minulosti robila fact-checking pre FascistBook a písala pre české N-ko.

So skutočnou žurnalistikou to nemá nič spoločné

„Hlúposť o desaťtisícoch Slovákoch „podložila“ rozhovormi s až štyrmi svojimi kamarátmi, ktorým sa vraj nepáči, že by na Slovensku nemohli vychovávať homosexuálne deti, ak by sa im také narodili,“ prezrádza Blaha, podľa ktorého autorka ustarostene dodáva, že zlý podpredseda Smeru Ľuboš Blaha hovorí o „dúhovom fašizme“.

„Takže za tie fiktívne desaťtisíce v Prahe nakoniec môžem ja,“ neveriacky krúti hlavou Blaha, podľa ktorého Guardian chrlí ďalšie nevyvrátiteľné dôkazy – vraj sa do Prahy odsťahoval aj Globsec a ESET. „Nič v zlom, ale Globsec nemá desaťtisíce zamestnancov, to si Guardian pletie s tým, že zamestnanci Globsecu dostávajú desaťtisíce dolárov od amerických zbrojoviek,“ pokračuje smerák v sarkasme.

Kedysi Guardian obhajoval pracujúcich ľudí, dnes rieši len gejov a transky. So skutočnou ľavicou už nemajú nič spoločné. Ani so skutočnou žurnalistikou.

Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD

„A nesedí ani to, že by sa ESET presťahoval. Stále tu smradia a nedávno dokonca prehrali súd – s tým zlým Blahom. Hoax o Esete si už v Guardiane všimli a v článku to opravili. Ostatné hoaxy nechali tak. Hanba ako svet,“ nedáva si Blaha servítku pred ústa a dodáva, že Guardian bol kedysi seriózny stredoľavý denník, dnes je to slniečkarsky neoliberálny odpad, do ktorého píšu rôzni pražskí tupci úplné nezmysly.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Neoliberálna prezidentka?
  2. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)
  3. BLAHA

„Kedysi Guardian obhajoval pracujúcich ľudí, dnes rieši len gejov a transky. So skutočnou ľavicou už nemajú nič spoločné. Ani so skutočnou žurnalistikou. Ich nezaujíma, čo pravica napáchala na Slovensku za tri roky na pracujúcich Slovákoch, oni riešia, že štyria Bauerovej kamoši odišli do Prahy, lebo je to tu málo dúhové,“ konštatuje Ľuboš Blaha, ktorý v samom závere varuje a vyzýva: „Ak vyhrá Korčok, toto bude pokračovať. Špinenie na Slovensko v zahraničí, šírenie hoaxov a útoky slniečkarov. Môžeme im to skomplikovať – už v sobotu. Stačí voliť proti Korčokovi.“

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha sa opäť poriadne odviazal a rozohnil. Podal si britský Guardian, nezabudol ani na Korčoka

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie