eReport.sk
Muž na prázdnom parkovacom mieste
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

Bizarná krádež v Bratislave: Muž si išiel pofajčiť, žena zatiaľ zdrhla na jeho aute!

BRATISLAVA – Obvineniu z trestného činu krádeže čelí 21-ročná Mária D. z okresu Dunajská Streda. Žena mala ukradnúť auto mužovi po tom, ako ju nechal samú v aute, s kľúčmi v zapaľovaní, a sám odišiel na fajčiarsku prestávku. Obaja sa spoznali na sociálnej sieti. Prípad sa stal v uplynulých mesiacoch na parkovisku na Ovsištskom námestí v bratislavskej Petržalke. Informovala o tom bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková.

“Muž mal svoje osobné motorové vozidlo odstaviť na jednom z parkovísk, pričom sa na zadných sedadlách mala nachádzať obvinená, ktorú spoznal prostredníctvom sociálnej siete. Následne vyšiel von z auta, pričom si mal nechať kľúče v zapaľovaní. Chcel si urobiť fajčiarsku prestávku,” približuje Martiniaková.

Krátko na to sa však žena zo zadného sedadla presunula na miesto vodiča, uzamkla vozidlo zvnútra a odišla. Škoda bola vyčíslená na 1700 eur. Polícii sa auto podarilo neskôr vypátrať, po obvinenej žene stále pátra. Vydaný bol na ňu zatykač. V prípade preukázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na dva roky.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport