eReport.sk
Bidenov nebinárny poradca v problémoch
Na kombosnímke zľava Joe Biden a Sam Brinton. Foto: tasr/fb

Bidenov nebinárny poradca na letisku ukradol ženský kufor! Hrozí mu 5 rokov väzenia

Bidenov nebinárny poradca v problémoch! Biely dom musí počas týchto dní riešiť v skutku bizarnú kauzu, týkajúcu sa experta na jadrový odpad Sama Brintona. Jeden z blízkych ľudí amerického prezidenta Joea Bidena mal ukradnúť ženský kufor. A to priamo na letisku v Minneapolise. Brinton sa dlhodobo priznáva k LGBTI komunite a ako tzv. gender fluid osoba (človek s premenlivou pohlavnou identitou) sa zvykne prezliekať do ženského oblečenia. Ku krádeži na letisku sa pôvodne nepriznal, no o niekoľko chvíľ na to zavolal policajnému príslušníkovi, ktorému vysvetlil, že nebol k nemu úprimný. A vysvetlil, že kufor zobral preto, lebo bol unavený. Podľa The New York Daily Paper mu hrozí až päť rokov väzenia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Bidenov nebinárny poradca v problémoch
  2. Je vakcína sloboda alebo smrť?

Brinton je v skutku kontroverznou postavou. Okrem rozsiahlych aktivít v oblasti tzv. fetišizmu je známy aj vlastníctvom mučiarne vo Washingtone, kde mal vykonávať rôzne dobrovoľné „radovánky“ so sexuálnym podtónom.

Odstránil menovku

Policajtovi Brinton najprv tvrdil, že kufor neukradol, no neskôr prešiel k verzii, že ho zobral nechtiac – vraj od únavy. Tomu by sa vo svojej podstate dalo veriť, no vstúpila do toho zásadná okolnosť. Bidenov človek mal totižto po krádeži kufru odstrániť menovku majiteľky. A to sa už len ťažko dá považovať za čin, ktorý bol vykonaný nechtiac.

Výsledkom je obvinenie z krádeže cestovnej batožiny značky Vera Bradley v hodnote 2325 amerických dolárov. Je otázne, ako na obvinenie bude reagovať Úrad pre jadrovú energetiku, na ktorom Brinton pracuje, alebo Bidenova administratíva. Pretože tá ho vymenovala do funkcie. O obvinení informovali aj známe americké médiá ako Daily Mail, alebo Fox News.

Nebinárny radca je vzdelaný človek

Brinton pri tom nepatrí medzi žiadnu spodinu. Okrem toho, že si na Úrade pre jadrovú energetiku pravdepodobne príde na slušný obnos peňazí, disponuje aj dvomi titulmi z jadrového inžinierstva. Počas svojej kariéry taktiež pôsobil vo viacerých mimovládnych think-tankoch.

„Ak som si vzal nesprávnu tašku, rád ju vrátim, ale nemám žiadne oblečenie iného človeka,“ povedal Brinton policajtovi. „Keď som otvoril tašku, bolo v nej moje oblečenie,“ tvrdil Brinton ďalej. O dve hodiny však bola celá verzia úplne iná a jednoznačne naznačovala Brintonovú krádež.

„Obžalovaný povedal, že keď v hoteli otvoril tašku, uvedomil si, že nie je ich,“ cituje Fox News zo súdnych spisov. „Obžalovaný bol nervózny, ľudia by si mysleli, že tašku ukradol a nevedel, čo má robiť. Obžalovaný uviedol, že šaty z tašky nechal v zásuvkách v hotelovej izbe,“ píše sa ďalej v spise.

Zdroj: nydailypaper.com


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bidenov nebinárny poradca na letisku ukradol ženský kufor! Hrozí mu 5 rokov väzenia

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti