eReport.sk
Minister životného prostredia a predseda Život Národná strana Tomáš Taraba. Zdroj: screenshot video FB / Tomáš Taraba

Bezduchá slovenská opozícia nevie nič iné len ľudí stále niečím strašiť, soptí Taraba


Keby to nebolo také vážne, bolo by to na smiech. Pýta sa, že čo? Nuž to, ako naša súčasná opozícia vyplakáva nad tým, že sa im nedarí poraziť koalíciu, a tak aspoň škodí kde len môže. Škodí však ľuďom, ktorí za nič nemôžu. Môžu iba za to, že si demokraticky vybrali vládu a prezidenta, ktorých chcú, a ktorým veria. A toto nedokážu progresívci, liberáli ani KDH-ci či hnutie s krásnym, no pre nich nepatričným, názvom Slovensko, a ani ich mecenáši, rozdýchať.

Opozícia mení témy ako spodnú bielizeň

Trojkoalícia zatiaľ robí to, čo svojím voličom pred predčasnými parlamentnými voľbami sľubovala. Ich voliči sa tešia, tí opoziční škrípu zubami. Nad tým ako opoziční politici chodia žalovať na všetky svetové strany krúti v statuse hlavou aj minister životného prostredia a šéf Život Národná strana Tomáš Taraba. „Bezduchá slovenská opozícia nevie nič iné len obyvateľstvo stále niečím strašiť,“ konštatuje rázne hneď v úvode. „Keď Matúš Šutaj Eštok vyhodil čurillovcov, opozícia tvrdila, že je to porušenie práva. Nakoniec súdy rozhodli, že Matúš Eštok konal pri všetkých čurillovcoch zákonne,“ vracia sa Taraba o dní či pár mesiacov nazad.

Nepochybujem, že nič iné Progresívne Slovensko nerobí, len chodí lobovať za čelom obrať nás o eurofondy.

Tomáš Taraba, minister životného prostredia a predseda Život Národná strana

Opozícia podľa neho preto rýchlo zmenila tému a začala vykrikovať pre zmenu, že ak koalícia zruší Lipšicovu prokuratúru, tak to bude protiústavné. „Ústavný súd rozhodol, že zrušenie Lipšicovej hračky bolo plne v súlade s ústavou,“ pripomína šéf rezortu životného prostredia, po ktorom tiež išla opozícia ako pes po údenom. „Tak hysterická slovenská opozícia znovu rýchlo zmenila tému a u Fialu si vybavila, nech uráža Slovensko a hovorí o Slovensku ako o bezpečnostnej hrozbe. Tieto táraniny skončili keď samotná ukrajinská vláda prišla na Slovensko a podpísala množstvo dohôd a ocenila slovenskú vládu,“ prízvukuje Taraba.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tomáš Taraba • SNS - ŽIVOT NS
  2. Tomáš Taraba
  3. Na snímke podpredseda vlády a minister životného prostredia SR Tomáš Taraba (nominant SNS)
  4. Zamestnanci sa bránia

Hysterická slovenská opozícia teda opäť rýchlo mení tému a v súčasnosti hovorí najmä o tom, že prídeme o eurofondy. „Áno, nepochybujem, že nič iné Progresívne Slovensko nerobí, len chodí lobovať za týmto účelom. Dnes je však očividné a zrejmé, že na to neexistuje jediný dôvod, pretože všetky zmeny, ktoré robíme, sú plne v súlade s európskou legislatívou a ide o zúfalú predvolebnú kampaň slovenskej opozície pred eurovoľbami,“ konštatuje na samý záver Tomáš Taraba.

Zdroj: FB / Tomáš Taraba

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bezduchá slovenská opozícia nevie nič iné len ľudí stále niečím strašiť, soptí Taraba

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: