eReport.sk
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovovej odkaz Naďovi: Toto je vojna, nie počítačová hra a vy ste minister, nie pubertiak!

Politička Anna Belousovová (Národ a spravodlivosť) kritizuje ministra obrany Jaroslava Naďa za jeho posledné vyjadrenia k rusko-ukrajinskej vojne. Tragické udalosti na Ukrajine sa rozhodol Naď využiť pre svoj marketing. Ruského prezidenta Vladimíra Putina pri tom nazval „Mr. Putler“, pri čom použil smajlíka vyplazujúceho jazyk. Otázkou je, či je pri množstve obetí ruskej agresie na Ukrajine vhodné takýmto spôsobom sa zabávať, o to viac, keď sedíte na stoličke silového ministerstva. Slovami „posielame ďalší darček k narodeninám“ okomentoval Naď fotku, na ktorej je odfotená jedna z dodávok zbraní na Ukrajinu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Stíhačky Kyjevu nepošleme
  2. Za koho záujmy budú umierať?
  3. vláda má iba obmedzené právomoci
  4. Správu zverejnilo ruské ministerstvo obrany
  5. Marián Kéry (Smer-SD).

„Ak je niečo podobné schopný zverejniť ústavný činiteľ zodpovedný za našu bezpečnosť v čase, keď rozpútanie globálneho vojnového konfliktu doslova visí na vlásku, tak je načase vážne uvažovať nad tým, aby boli psychotesty nutnou podmienkou účasti v politike. Pán minister, toto je vojna, nie počítačová hra a vy ste minister obrany a nie pubertiak pred počítačom. Vaše slastné pocity pri písaní nezmyslov na FB, keď si myslíte, že ste to Putinovi a Rusom poriadne osolili, nie je to, čo sa od vás teraz čaká a za čo ste platený,“ okomentovala Naďove aktivity bývalá národniarka.

„Od ústavných činiteľov sa očakáva úplne iná úroveň“

Belousovová ani zďaleka nie je jedinou komentátorkou verejného diania, ktorá kritizuje podobné prejavy politikov. Svoje k tomu povedal napríklad aj predseda parlamentného zahraničného výboru Marián Kéry (Smer-SD). Mimoparlamentná politička tvrdí, že od ústavných činiteľov očakáva úplne inú úroveň.

„Od dospelých ľudí a ústavných činiteľov sa očakáva úplne iná úroveň. Podobnými prejavmi politici ukazujú svoju hlúposť, nezrelosť a nedostatok mentálnej výbavy na zastávanie významných postov v štáte, no čo je horšie, robia hanbu Slovensku. A čo je úplne najhoršie, udávajú trend hlavne tzv. slušnoľuďom, ktorí ich ako svoje idoly radi napodobňujú. Tak sa nám postupne populácia zdebilňuje naprieč generáciami,“ uzavrela.

Zdroj: fb/belousovova


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovovej odkaz Naďovi: Toto je vojna, nie počítačová hra a vy ste minister, nie pubertiak!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti