eReport.sk
Hazard a Zidane, foto:tasr

Babrák sezóny? Eden Hazard sa opäť zranil!

Belgický futbalista Eden Hazard z Realu Madrid je opäť zranený. Tréner Zinedine Zidane pred utorňajším stretnutí Ligy majstrov s Atalantou Bergamo nevedel vysvetliť pretrvávajúce zdravotné problémy, ktoré 30-ročného stredopoliara prenasledujú od príchodu do španielskeho klubu.

Hazard nastúpil vo víkendovom ligovom zápase proti Elche z lavičky náhradníkov. Bolo to jeho prvé vystúpenie od januára, ale utrpel v ňom svalové zranenie v oblasti panvy na pravej strane. V tejto sezóne nastúpil za Real, do ktorého prestúpil v lete 2019 z londýnskej Chelsea za 100 miliónov eur, iba na štrnásť duelov.

tréner Realu Zidane si nevie danú situáciu vysvetliť – Foto: tasr

„Na ďalší súboj nebude pripravený. Neviem to vysvetliť, len dúfam, že nepôjde o nič vážne. V kariére nikdy nemal takéto ťažkosti, snažíme sa mu pomôcť. Chceme zistiť, čo sa deje, veľa vecí je v hlave,” povedal Zidane podľa agentúry AP. Fanúšikovia futbalu si po celom svete začali z belgického reprezentanta robiť srandu a prirovnávajú k porcelánu.

Takisto ho začali spájať s nešťastným rekordmanom v počte zranení s Tomáš Rosickým, ktorý väčšinu svojej bohatej kariéry premaródoval s rôznymi zraneniami.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Šport