eReport.sk
Peter Pellegrini, Andrej Babiš Zdroj: Facebook AB

VIDEO Babiš podporil Pellegriniho: Vždy dobre reprezentoval Slovensko a jeho záujmy, odkázal

Slovensko podľa Babiša potrebuje prezidenta, ktorý bude vedieť upokojiť národ a konať vždy v prvom rade v prospech ľudí. Vyzval Slovákov, aby si nenechali vziať svoje právo, išli voliť a nenechali rozhodnúť iných.

Bývalý český premiér a podľa aktuálnych prieskumov politik s ďaleko najväčšou podporou Andrej Babiš na sociálnej sieti zdieľal video, v ktorom vyjadril podporu prezidentskému kandidátovi Petrovi Pellegrinimu.

Najlepší kandidát

Nasleduje prepis videa:

„Petra Pellegriniho dobre poznám z česko-slovenských rokovaní aj z mnohých medzinárodných formátov. Svoju vlasť vždy reprezentoval veľmi dôstojne, ale zároveň sa nebál jasne pomenovať slovenské národné záujmy. A to v dnešnom svete považujem za obrovské pozitívum.

Ak budete mať prezidenta, ktorý sa vie svojej krajiny zastať a zabojovať o ňu, aj keď sa to veľkým štátom nemusí páčiť, verte mi, že to v budúcnosti oceníte.

Slovenska a Česká republika sú menšími krajinami, ale je nesmierne dôležité, aby si zachovali právo sami rozhodovať o svojom osude. Aby si nedali vziať možnosť hovoriť o budúcnosti svojho priemyslu alebo poľnohospodárstva. Aby sa nebáli pracovať na svojej energetickej či potravinovej sebestačnosti. A aby sa nebáli zdravým spôsobom hájiť svoje vlastné záujmy.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Ivan Korčok, slušne ale rázne
  2. Richard Raši (Hlas-SD)
  3. voľby
  4. Minister životného prostredia T. Taraba, foto: eReport
  5. Andrej Kiska s kozou v Prezidentskom paláci.
  6. Peter Pellegrini (Hlas-SD), foto:tasr
  7. voľby prieskum
  8. voľby

Ja poznám Petra zo spoločných stretnutí, ale vy ho poznáte celé roky a stále sa teší vašej dôvere. Je veľmi dôležité, aby na čele Slovenska stál človek, ktorého ľudia poznajú, dôverujú mu a vedia, čo od neho môžu očakávať.

Ak dnes Slovensko niečo potrebuje, je to schopnosť hľadať kompromis, upokojovať národ a konať vždy v prvom rade v prospech ľudí. Tak si nenechajte vziať svoje právo a bežte voliť, nech za vás nerozhodnú iní. Držím vám palce.“

Zdroj: X (Twitter) – Andrej Babiš

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Babiš podporil Pellegriniho: Vždy dobre reprezentoval Slovensko a jeho záujmy, odkázal

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne