eReport.sk
polícia, páska
Ilustračná snímka. Foto: polícia

Asi ho nemiloval: Muž mal napadnúť svojho otca, hrozia mu až tri roky basy!

NOVÁKY – Láska k rodičom bola kedysi základom rodiny. Zdá sa však, že dnes sa tieto hodnoty kdesi vytratili a pre mnohých neznamenajú už vôbec nič. Tak, ako pre 29-ročného muža.

Trest odňatia slobody až na tri roky hrozí 29-ročnému mužovi, ktorý mal pod vplyvom alkoholu napadnúť svojho otca. Muža policajti z Novák obvinili z prečinu nebezpečného vyhrážania. TASR o tom v pondelok informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Otcovi vulgárne nadávať a vyhrážať sa mu zabitím

„Obvinený sa mal po popíjaní v pohostinstve so svojím otcom pohádať preto, lebo si chcel zobrať psa a otec mu ho nechcel dať. Medzi synom a otcom malo dôjsť okrem hádky aj k fyzickému útoku,“ opísala policajná hovorkyňa.

Po celý čas konfliktu mal obvinený otcovi vulgárne nadávať a vyhrážať sa mu zabitím. „Otec obvineného sa následne v obave o svoj život a zdravie zamkol pred synom v izbe, kde zostal až do príchodu policajnej hliadky a posádky rýchlej zdravotnej pomoci, ktorá ho na mieste ošetrila,“ doplnila Kuzmová.

Po celý čas konfliktu mal obvinený otcovi vulgárne nadávať a vyhrážať sa mu zabitím.

Katarína Kuzmová, trenčianska krajská policajná hovorkyňa

Policajná hliadka podľa nej agresívneho syna obmedzila na osobnej slobode a umiestnila do cely policajného zaistenia. Mužovi namerali v dychu 1,65 miligramu na liter alkoholu, čo je v prepočte 3,44 promile. „Obvinený bol už v minulosti súdne trestaný. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky,“ dodala policajná hovorkyňa.

Zdroj: tasr

Related Posts


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Asi ho nemiloval: Muž mal napadnúť svojho otca, hrozia mu až tri roky basy!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti