eReport.sk
Juraj Mesík, Foto: tasr

Analytik Mesík: Najvhodnejším riešením dopadov pandémie je zaručene jedine včasná liečba

Niekedy sa môže zdať, že na Slovensku žijeme dva úplné rozličné svety. V jednom z nich nám ponúka vláda s určitou skupinou odborníkov informácie, ktoré dokonca ani nechce vystaviť kritike alebo vôbec túto kritiku pripustiť, a potom tu máme informácie a štatistiky od inej skupiny vedcov a odborníkov, ktorí nám ponúkajú diametrálne odlišné informácie.

S týmito informáciami a dátami z druhej strany potom idú tieto autority takpovediac ako „s kožou na trh.“ Rovnako je to aj v prípade lekára a analytik bezpečnostných rizík Juraja Mesíka, ktorý často kritizuje neefektívne postupy vlády v boji proti pandémii korona vírusu a ponúka ďalšie riešenia. Podľa jeho názoru nie je dokonca ani propagácia očkovania takou výhrou, ako to niektoré štáty prezentujú.

Premianti v očkovaní plnia nemocnice a sprísňujú opatrenia

Mesík upozorňuje na prítomnosť nového variantu vírusu v Európe, ktorý dostal označenie „omikron.“ Pre ilustráciu ponúka lekár v príspevku na sociálnej sieti časť článku zverejneného v nemeckom médiu. „V Nemecku opäť stúpla sedemdňová incidencia, nakazených je priemerne 446,7 ľudí na 100-tisíc obyvateľov. Ide o najvyššie číslo v pandémii. Zdravotníci za posledný deň zachytili 44 401 nových prípadov a 104 úmrtí.“ Mesík k tomu dodáva, že „v Nemecku je plne „zaočkovaných“ cez 70% ľudí, 10% dostalo už aj zaslúženú dávku.“ Nemecko, Taliansko, ale aj iné európske štáty majú už podľa Mesíka potvrdené nákazy variantom omikron, pričom ďalšie krajiny potenciálne nákazy týmto typom stále preverujú.

Foto: fb/jurajmesik

Veľká Británia po uvoľňovaní opatrení opäť prechádza k ich sprísňovaniu. Aj napriek očkovaniu sa situáciu v krajine dramaticky nelepší, nové varianty vírusu prinútili ostrovnú krajinu vrátiť sa k tvrdším obmedzeniam.

„Británia zavádza prísnejšie pravidlá pre cestujúcich prichádzajúcich do krajiny: budú musieť zostať v izolácii až do negatívneho výsledku PCR testu. Oznámil to premiér Boris Johnson. Zároveň ohlásil aj opätovnú povinnosť nosenia rúšok v obchodoch a prostriedkoch verejnej dopravy,“ píše Mesík, pričom dodáva, že „Taliansko má 78% populácie zaočkovanej dvomi dávkami, Holandsko 77%, Veľká Británia 75% poddaných jej veličenstva s dvomi dávkami. Podľa propagandy to mali byť samé ostrovy a poloostrovy slobody, také Bratislavy vo veľkom… A nič…Teda okrem krásnych ziskov Pfizera a spol.,“ konštatuje lekár.

Riešením je jedine včasná liečba

Mesík sa zameriava aj na covidové pomery u našich západných susedov v Česku. Čo sa týka vakcinácie, tak v Českej republike sa nechalo očkovať približne 6,6 milióna ľudí, pričom až viac ako 800 tisíc z nich má už za sebou tretiu dávku vakcíny.„Celkovo dostali Česi do tela 14,1 milióna dávok vírusového mRNA génu. Tu je výsledok za piatok 27. 11.: 45 mŕtvych bez vírusovej mRNA a 45 mŕtvych s vírusovou mRNA,“ pripomína analytik čísla v susednom Česku.

Bude vás zaujímať:

  1. Mária Kolíková (Za ľudí).
  2. Generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus
  3. covid, vakcíny, tri

„Vax aj nevax pritom zomierajú predovšetkým preto, že nedostávajú včasnú správnu ambulantnú pomoc a majú mizerné hladiny sérového D. Koľko ľudí v ČR zomiera nenápadne na následky zápalov, trombóz a embólií spustených vírusovým S-proteínom po podaní „vakcín“ nevieme. Nikoho to nezaujíma – hlavne že sa dali opichať: operácia sa podarila, ak aj pacient zomrel, je to vedľajšie,“ konštatuje na záver statusu Juraj Mesík.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Analytik Mesík: Najvhodnejším riešením dopadov pandémie je zaručene jedine včasná liečba

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti