tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Adriana Poláková
Adriana Poláková, Foto: Profimedia

Adriana Poláková je v top forme: Vďaka tejto aktivite sa cíti a vyzerá skvelo!

Moderátorka Adriana Poláková(44) je aktuálne vo výbornej forme. Po rokoch opäť objavila aktivitu, ktorá jej prináša radosť a podpísala sa aj na jej vzhľade. Vďaka tomuto je fit!

Láska na celý život

Moderátorka Adriana Poláková je okrem svojej televíznej práce známa aj ako skvelá pekárka. Dvojnásobná mamina nemá veľa voľného času, no pred pár mesiacmi podľahla zdravej aktivite. Po rokoch sa opäť vrátila k behu, ktorý celý svoj život milovala. „Odjakživa som milovala beh. Už na základnej škole som behávala všetky možné preteky: Dvanásťminútovku, vytrvalostné behy, ale aj šprinty. A láska k behu je večná. Takže nepovedala by som, že som sa rozhodla behávať, len som opäť začala behávať,“ priznala pre eReport.sk Poláková.

Najťažšie na tomto športe je nielen začať, ale každý deň sa k behu aj prinútiť. Toto poznajú všetci bežci. „Nebudem klamať, že každý deň je to radosť a už sa neviem dočkať. Hlavne po Teleráne, keď som na nohách od štvrtej rána sa mi beží ťažšie, ale nie je dôvod, prečo by som nešla. Prvé týždne boli najmä o premáhaní. Priznám sa však, že som sa od behu stala závislá. To vám povie asi každý bežec,“ vysvetľuje Adriana. Pocity po behu sú pre nich neopísateľné. „Tie endorfíny robia svoje a to nepochybne. A tá radosť, že som to dala.“

Adriana Poláková podľahla zdravému životnému štýlu: Dala sa na behanie

Foto: Instagram

Je skoro vegetariánka:

Ľudia, ktorí začnú behávať, zvyčajne zmenia aj stravu. To však nie je prípad Adriany Polákovej. Stravu zmenila ešte predtým. „Už dlhšiu dobu som prevažne vegetariánka, pretože mi mäso nerobí veľmi dobre na pleť a ani mi nechýba. S behom som stravu veľmi nezmenila. Už pred behom som mala 70% jedálnička zeleninového. Upravila som len pravidelnosť. Trikrát za deň sa normálne najem a stačí mi to,“ priznáva moderátorka.

Nebehá preto, že by chcela byť extrémne štíhla. „Ide mi hlavne o psychohygiénu. Leto vraj nebude, tak sa na to nespolieham. Robím to pre seba a pre ten pocit. Nepotrebujem dávať na Instagram fotografie v bikinách a s tehličkami na bruchu. Preto to naozaj nerobím,“ tvrdí. Netuší ako sa zmenila po pravidelnom behu jej hmotnosť. „Neuveríte, ale ja nemám doma váhu. Takže o stratených kilogramoch netuším,“ vysvetľuje Adriana.

Opeknela?

Adriana Poláková sa veľmi nesleduje. Aktuálne na sebe nespozorovala nijaké výrazné zmeny. „Každá zmena prichádza postupne. Nie je to zo dňa na deň. Behám ešte krátko, aby som spozorovala nejaké výraznejšie zmeny. Veľmi sa nepozorujem. Jednoducho behám, lebo chcem.“ Podľa Adriany je behanie súčasťou zdravého životného štýlu, ktorý má na človeka len samé pozitívne účinky. „Každý by mal ísť von na vzduch, za každého počasia a za každých okolností. Nemusí hneď behávať, ja sama som najprv začala dlhými prechádzkami. Opustiť múry bytu je nesmierne oslobodzujúce, povzbudivé a pomáha to aj v tejto dobe,“ myslí si známa moderátorka.

Necíti sa na to, že by mala druhým rozdávať rady. Nie každý má totiž rád beh. „Keď pocítite radosť z odbehnutého kolečka aj keď v pomalom tempe, tak je to na začiatok dobré! Ten pocit radosti z behu vás naučí chcieť viac,“ domnieva sa. Poláková má aj parťáčku na behanie. Je ňou jej devätnásťročná dcéra Lucka. Obe sa rady navzájom povzbudzujú. Podľa mnohých Adriana po behu opeknela. Keď sme sa jej spýtali na názor, tak nás svojou odpoveďou pobavila. „Opeknela? Ale veď ja som nikdy škaredá nebola ( smiech).“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Adriana Poláková je v top forme: Vďaka tejto aktivite sa cíti a vyzerá skvelo!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku