eReport.sk

Zuzana Vačková: Nerozumiem ľudskej zlobe! Prečo to tí ľudia robia?


Zuzana Vačková (51) patrí medzi naše najobľúbenejšie herečky. Aktuálne účinkuje v seriáli Bodka, kde má zvieracích kolegov. Tvrdí, že jej partner ju upokojuje a krotí jej výbušnú povahu. Jediné, čomu dodnes nerozumie, je ľudská zloba.

Účinkujete v novom seriáli Bodka na TV JOJ. Čím vás zaujal scenár spomínaného seriálu?

Milujem zvieratá a účinkovať v seriáli, kde je hlavná postava psík, bolo skvelé. Je to seriál, ktorý je plný múdrosti, veselosti a lásky, a to je to, čo teraz svet potrebuje

V seriáli s nimi máte scény. Aká to bola pre vás skúsenosť?

Musela som byť oveľa viac pripravená na improvizáciu. Pôvodne sme skúšali s plyšovými psíkmi. Živí boli však natoľko vytrénovaní, že to dokázali dať na prvý, druhý, alebo tretí pokus. Boli úplne perfektní a neskutoční.

Koronavírus ovplyvnil vo veľkej miere aj hercov. Ako zvládate súčasnú situáciu?

Ja som veľmi činorodý človek, tak si prácu vymyslím, udržujem kontakt s publikum cez sociálne siete, veľa športujem, čítam, varím pre celú rodinu. Jeme päťkrát denne, takže to celé vnímam ako predčasný aktívny dôchodok

Ako vnímate samotnú pandémiu?

Stavia nás všetkých do novej situácie, máme šancu prehodnotiť priority, životný štýl a vzťahy.. .Teraz každý vidí, čo si do svojho života pustil, je to šanca na sebareflexiu. Ekonomicky je to veľmi náročné obdobie. V ťažkých časoch však spoznáš priateľa, kritické situácie ukážu, kto za to naozaj stojí. Je to previerka. Niekto prepadne a niekto to celé ustojí. Aj tí, čo prepadli, však majú šancu na zmenu. Chcela by som apelovať na ľudstvo, aby sme nemuseli mať tretiu vlnu. Musíme sa navzájom oveľa viac chrániť.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Vačková: Nerozumiem ľudskej zlobe! Prečo to tí ľudia robia?

KOMENTOVALI STE: