eReport.sk

Zuzana Strausz Plačková na tajomnom zákroku


Pre krásu je ochotná spraviť všetko. Slovenská celebritka Zuzana Strausz Plačková zverejnila tajomnú fotografiu z estetického zákroku, na ktorý mala ísť až na Ukrajinu.

Jej vzhľad je pre ňu na prvom mieste. Celebrita a influencerka Zuzana Strausz Plačková nedávno zverejnila fotografiu, ktorá pochádza z tajomnej kliniky krásy. Účastníčka reality šou Hotel Paradise na Instagrame zverejnila fotografiu polievky a čaju, ku ktorým napísala: „Po 39 hodinách prvé jedlo. Ja tu nielen opekniem, ale aj schudnem. Každopádne operáciu som prežila a teraz sa budem zotavovať v kľude. Tak to nejako bezo mňa vydržte,“ napísala svojím fanúšikom. Okrem toho zverejnila aj fotografiu v župane priamo z Ukrajiny. Označila na nej aj Dr. Ivanchuka, ktorý je plastickým chirurgom.

O aký zákrok ide zatiaľ zostáva záhadou, isté je, že sa im Zuzana vôbec nebráni. Je známe, že jej telo okrem početných tetovaní zdobia aj mnohé estetické zákroky od poprsia, cez botox, či vylepšené pery, ale aj nos. Zuzana Strausz Plačková si postavila kariéru na sociálnych sieťach, kde sa jej darí zarábať nemalé peniaze. Imidž je preto pre ňu na popredných priečkach.

foto: instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Strausz Plačková na tajomnom zákroku

KOMENTOVALI STE: