eReport.sk
Zuzana Plačková, foto: instagram

Zuzana Plačková už pozná verdikt: Je obvinená z drogovej činnosti. Zaistili aj zbrane!

Včera v ranných hodinách zadržala známu influencerku NAKA s manželom v dome v Miloslavove. Neprešlo ani 48 hodín a už je vyrieknutý ortieľ. Spolu so svojím manželom Reném má byť súčasťou zločineckej skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami.

Ide za mreže! NAKA pri pondelkovej akcii zadržala 15 ľudí. Medzi nimi aj výstrednú Plačkovú, ktorá sa pýšila luxusným životom. Jej zárobky mali plynúť z činnosti na sociálnej sieti. Dokonca sa pasovala za euro milionárku. Zdá sa, že je všetko trochu inak.

Padol ortieľ

Obvinenie potvrdila pre TASR hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová: “Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil 15 osôb z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti,” uviedla hovorkyňa. Medzi zadržanými bola aj influencerka Zuzana S. P. spolu s manželom. Počas domových prehliadok zaistili policajti viac ako deväť kíl metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť minimálne 90.000 jednorazových dávok drogy. Zaistili aj zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70.000 eur v hotovosti. “Naďalej pokračujú procesné úkony, v tejto chvíli preto nie je možné poskytnúť viac informácií,” podotkli policajti.

Zuzana Plačková v putách. – Foto: ereport

„Dúfam, že sa to čoskoro všetko vysvetlí. Chcem len odkázať ľuďom, že dávajte si pozor, s kým sa stretávate, lebo môžete byť potom hodený do jedného vreca s určitými ľuďmi. Ani o tom nemusíte vedieť,” uviedla Plačková v sprievode policajného príslušníka. „Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahujú od skorých ranných hodín na viacerých miestach vo viacerých krajoch, v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas protidrogovej akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov, zadržali 15 osôb,” uviedla NAKA na Facebooku. Dodávajú, že viac informácií prezradia po vykonaní potrebných procesných úkonov. Medzi zadržanými je podľa našich infomácií aj známy podnikateľ z Hlohovca Miroslav Farkaš, ktorý je len mesiac na slobode. Vo väzbe strávil vyše 20 mesiacov za podvody s nehnuteľnosťami.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti