eReport.sk
Zuzana Plačková v exotike, foto: instagram

Zuzana Plačková rieši psychické problémy. Vybrala sa na ozdravný pobyt

Samozvaná kráľovná influenceriek trávi väčšinu koronakrízy na exotických dovolenkách. Stala sa tak terčom kritiky. Aktuálnu cestu na Srí Lanku zdôvodnila Zuzana Plačková zdravotnými ťažkosťami.

Cestovanie považuje aj za svoju prácu. Keďže ju sociálne siete živia, jej sledovatelia sú zvedaví na netradičné zábery. Aby fanúšikov nasýtila, posledné mesiace navštevuje rôzne exotické krajiny, kde dokumentuje svoje dni. Stalo sa tak v Afrike, pozdravy posielala z Dominikánskej republiky či Floridy. Na otázky fanúšikov občas odpovedá. Môžu sa jej pýtať čo chcú. Niektoré odpovede zverejňuje. Vyjadrila sa tak aj k legendárnemu bielemu gauču, na ktorom sa celá nahá v erotickom videu natierala olejom. Tvrdí, že nič zlé neurobila a na porno by sa nedala nahovoriť: „Neurobila by som to, aby mi niekto verejne niečo niekam strkal. Maximálne som sa naolejovala pred kamerami, a čo? Neurobila som nič zlé,” vyhlásila pred časom Plačková.

Hlbší zmysel?

Teraz sa fanúšikom zdôverila, že potrebuje ozdravný pobyt. Preto sa opäť vybrala na zahraničnú cestu. Tentokrát má však hlbší dôvod. Na Srí Lanke plánuje rozmaznávať svoje telo i ducha: „No nič, posledná párty v lietadle a liečebný ayurvédsky pobyt môže začať. Srí Lanka bude o úplne niečom inom ako všetky moje cesty, máte sa na čo tešiť a hlavne idem riešiť svoje zdravie, fyzické a aj psychické problémy,” zverejnila Plačková.

Jej fanúšikovia majú byť trpezliví. Na telefóne trávi oveľa menej času a na ich otázky nemá vraj kedy odpovedať: „Plno správ a otázok mi chodí. Prepáčte, že neodpisujem, ale snažím sa byť málo na telefóne tak neodpisujem. Proste si chcem odpočinúť. Postupne na vaše otázky budem odpovedať, keď k takej situácii príde. No a poviem vám, že si to tu užívam. Toľko masáži, oleja a procedúr či zdravého jedla som ešte nezažila. Ale je to naozaj super, lebo to robíte pre seba a svoje zdravie. Som šťastná, že tu môžem byť a ayurvédsky liečebný pobyt absolvovať.”

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport