eReport.sk
Zuzana Plačková foto: TV Markíza

Zuzana Plačková: Nová tvár za 33-tisíc eur. Spoznali by ste ju?

Chcela si zmeniť nos a zbaviť sa druhej brady. Podarilo sa. Ukrajinský chirurg Maxim Ivanchuk si svoje peniaze zaslúži. Zuzana má bradu a nos dokonale tvarované. Len škoda, že sa 29-ročné dievča z Čadce už vôbec na seba nepodobá.

Nemá ešte ani tridsať rokov, ale na svojom konte zaručene najviac plastických operácii v slovenskom šoubiznice. V tomto je Zuzana Plačková naozaj kráľovná. Zatiaľ svoju tvár vedela vždy slušne predať, Patrí k najvplyvnejším influencerkám a jej mesačný príjem môže byť aj 100-tisíc eur. V minulosti sa presadila na televíznej obrazovke v reality šou Hotel Paradise, kde zaujala viac svojou prostorekosťou ako vzhľadom.

V jej prípade naozaj platí, že po každej plastike je ako vymenená. Jednoducho nová žena. Ukrajinský chirurg Maxim Ivanchuk je známy tým, že keď dostane voľné ruky, robí zo žien gýčové bábiky. V prípade novej Zuzany niet o tom pochýb. Zuzana po operácii odletela s manželom Reném do Turecka na dovolenku. Aj on si bude musieť na novú identitu svojej ženy chvíľu zvykať.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Plačková: Nová tvár za 33-tisíc eur. Spoznali by ste ju?

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php