eReport.sk

Zuzana Plačková: Na plastiku som minula 33-tisíc eur

Samozvaná instagramová kráľovná priznala, koľko ju stála operácia nosa a ďalšie zákroky na Ukrajine, o ktorých sme ako prví informovali. Zuzana je k svojmu zovňajšku naozaj štedrá. Tvrdí, že do jednorázového skrášlenia počas lockdownu investovala 33-tisíc eur.

Svoj dokonalý zovňajšok vie predať. Mesačne jej pribudne na účte aj 200-tisíc eur. Foto/ Instagram queen.plackova

Zuzana sa dostala pod skalpel známemu ukrajinskému chirurgovi, ktorý v rovnakom čase operoval nos aj Dare Rolins. Maxim Ivanchuk patrí k špičke plastických chirurgov na svete a so svojimi prominentnými pacientmi sa rád chváli. Najnovšie jeho služby využil aj kaderník prezidentky Zuzany Čaputovej.

Manžel René Strausz ju podporuje. Foto: Instagram/gueen.plackova

,,Robil mi rekonštrukciu nosa, ale hlavne mi konečne vyrovnal a spriechodnil prepážky, lebo ma to trápilo už veľmi dlho, no nikto doteraz mi to pri plastike nosa neurobil. Taktiež som sa zbavila dvojitej brady, tuku v lícach, rozpustili mi kyselinu hyalurónovú v perách a vyplnili mimické vrásky vlastným tukom,“ vymenovala bývalá playmate zákroky. S “kačacími perami” bola Zuzana vždy spokojná, ale Dr. Ivanchuk ju presvedčil, že to má nechať na neho a pery jej “rozpustil”. ,,Nebolo to moje rozhodnutie, ale doktor povedal, že ak chcem byť skutočne krásna, mám to nechať na ňom a keď bude treba, on mi tie pery v budúcnosti urobí,“ vysvetlila.

Zuzana hrdo prezradila aj cenu zákrokov. ,,Za túto operáciu som zaplatila presne 33-tisíc eur.“ Toľko jej fanúšikovia nezarobia ani za rok. Napriek tomu sú jej verní a obdivujú jej šikovnosť.

Zuzana Strausz Plačková je jedna z najúspešnejších influencerov na Slovensku. Tento rok vyhrala súťaž Social Awards Slovakia v kategórii No Limit a získala najväčší počet hlasov zo všetkých kategórii. Na jej Instagrame ju aktuálne sleduje takmer 650 tisíc ľudí a Zuzana netají, že vďaku tomu si dokáže prilepšiť sumou aj 200 000 eur za mesiac. To sa potom s iným pocitom cestuje na prestížnu kyjevskú kliniku plastickej chirurgie…

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Plačková: Na plastiku som minula 33-tisíc eur

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti