eReport.sk
press conference - new TV series Jenny - TV Joj Národný ústav detských chorôb - Bratislava,Image: 498133536, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Zuzana Kronerová: Už to má za sebou. Herečka tajila koronu!

Dcéra zosnulého legendárneho herca Jozefa Kronera (†73) Zuzana Kronerová (68) mala rovnako ako Milan Kňažko pozitívny test na COVID-19. Keďže patrí k rizikovej skupine a choroba ju pripútala na lôžko, vedeli o tom len najbližší. S pravdou vyšla von až po vyliečení..

Pre herečku bol najväčšou oporou v čase choroby jej manžel…

Jej blízki tajomstvo dôsledne strážili, nechceli herečku vystavovať stresu, ktorý oslabuje imunitu. Našťastie sa jej podarilo vyliečiť po niekoľkotýždňovom pobyte v izolácii. Podľa všetkého sa herečka infikovala v Česku. COVID-19 jej diagnostikovali po premiére divadelnej hry Revízor v Prahe. Som rada, že to mám za sebou,“ priznala pre Plus 7 dní. „Neprajem to nikomu a pozdravujem všetkých zdravotníkov,“ odkázala herečka, ktorá už údajne opäť točí v Prahe… Herečka zrejme zobrala do úvahy, že minimálne na tri mesiace má jej telo protilátky….

COVID-19 takto vytrápil Milana Kňažka

Koronavírus potrápil aj jej kolegu, Milana Kňažku, ktorý musel byť hospitalizovaný, preto je opatrnejší a vystríha ľudí, aby sa chránili.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Kronerová: Už to má za sebou. Herečka tajila koronu!