eReport.sk
Zuzana Haasová, foto: instagram

Zuzana Haasová priznala novú lásku: Pozná ho už poriadne dlho. Kto je pán vyvolený?

Herečka Zuzana Haasová v láske zrovna nemala šťastie. Po dvoch rokoch čo bola vydatá za záchranára Martina Kostku, išli od seba. Tretieho výročia sa ich svadba ani nedožila. Od vtedy sa po jej boku neukázal žiaden chlap, až kým …

Včera sa v priestoroch známeho bratislavského kina konala premiéra filmu Suicide squad: Samovražedná misia. Práve na nej herečka prvýkrát predstavila verejnosti svojho nového partnera. To, že spolu chodia potvrdila aj portálu Topky.sk. A ako sa dali dokopy? „S Viliamom sa poznáme 26 rokov, boli sme aj spolužiaci v škole. Život si koniec-koncov robí z teba vždy srandu, všetko máš vždy pod nosom, stačí sa prebrať, poobzerať a všimnúť si to, čo máš kúsok od seba/neustále pri sebe a pod nosom. A nechodiť cez púšte a celý svet, aby si to objavil,” prezradila pre spomínaný portál Haasová. 

Ako ďalej herečka prezradila, spojila ich aj láske k hudbe. Viliam, ako sa jej partner volá, je huslista a hrá aj vo filharmónii. Dokonca ho môžeme počuť aj v jej The Susie Haas Band už 20.8. v Trenčianskych Tepliciach.

Zdroj: Instagram Zuzana Haasová

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport