eReport.sk
Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová, foto: TV Markíza

Zuzana Belohorcová terčom kritiky. Zlízli si to jej silikóny a vráskavý dekolt!

Táto celebrita to nemá ľahké. Sebaprezentácia na sociálnej sieti nie je vždy med lízať. Chcela sa predviesť v plavkách, nedopadlo to najlepšie.

Rôzne filtre a vylepšené fotografie tak prekrútili vnímanie krásy, že je to až za hranicou. Nikto sa nechce pozerať na realitu, ale ilúziu. Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (45) zverejnila fotografiu bez príkras a za to schytala nie jeden hejt. Čo si to dovolila byť “iba” človek!

Nezavďačila sa

Nie každá žena je ochotná sa ukázať svetu tak, ako skutočne vyzerá. Za množstvom filtrov sa skrývajú snáď všetky celebrity šoubiznisu, ale už aj bežné užívatelky sociálnych sietí. Nakoniec sa ich priaznivci nestačia diviť, keď vidia, že na pleti ich idolov je tu a tam nejaká vráska, pigmentová škvrna či ochabnutá koža. Stále viac slávnych dám sa preto snaží proti onej vyumelkované dokonalosti bojovať a ukazovať sa vo všetkej prirodzenosti, bez líčenia, bez retušu. Na túto kartu stavila aj Belohorcová.

Nedokonalá na pláži

Jej momentky z pláže na Tenerife, kam sa spolu s manželom Vlastom Hájkom (45) a dvoma deťmi presťahovala, nenadchli. Na ostrov sa nedávno presťahovali zo španielskej Marbelly. Predtým roky obývali Miami. Inkriminujúce zábery zachytávajú známu plavovlásku počas opaľovania vo veselých žltých bikinách. Ale bez filtrov. Všetci jej sledujúci, a že ich má na Instagramu dobrých 126 tisíc, tak videli jej slnkom zničenú pokožku, kvapky potu na čele a silikónom vystužená prsia, ktorá sa po oslobodení z podprsenky “rozutekali” do strany. Jeden z komentujúcich síce napísal, že ak niekto také foto dá verejne, musí počítať s kritikou. Tak sa aj stalo.

Opaľujú sa len blázni

„To je hrozný ten dekolt, spálený a vráskavý,” napísala jej napríklad jedna zo sledujúcich. „Vyzerá to, ako by ste mali 70 rokov,” pridal ďalší. Zároveň poskytli svoje rady: „Slnko, zabijak kože. Dnes už sa opaľujú len blázni, prepáčte.” Skritizoval aj iné časti jej tela. „Nôžky tiež nevyzerajú pekne,” ohŕňali nosom. Medzi kritizujúcim boli však predovšetkým ženy, muži sa k moderátorke nestavali tak negatívne. „Slnko dá pokožke zabrať a pridá na veku, ale ste to vy a je fajn, že ste sama sebou,” reagoval napríklad jeden muž.
Ďalšia si zavtipkovala: „Panebože, vy máte vrásky a spálený dekolt. No panebože, nie je to tým, že ste človek? To sa tu na Instagramu nesmie, Zuzi.”

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport