tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová , foto: profimedia

Zuzana Belohorcová sa v týchto dňoch sťahuje: Šťastie hľadá na Tenerife!

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (45) sa opäť sťahuje. Španielska Marbella ju priveľmi nenadchla, tak idú s rodinou hľadať šťastie na Tenerife, kde je teplejšie počasie.

Zuzana Belohorcová bude žiť po prvýkrát s rodinou na ostrove. „Sťahujeme sa na ostrov Tenerife. Vlastík už pre nás všetko pripravil. Celý náš domov odplával trajektom i s dodávkou, mačičkami a celým naším životom. Všetko je zariadené. Zajtra odlietam aj ja s deťmi,“ priznala Belohorcová. Na Tenerife ich čaká nový domov. „Máme prenajatý trojposchodový dom s bazénom a krásnym výhľadom na celé pobrežie. Deti sa už tešia. Keď boli naposledy na Tenerife, veľmi sa im tam páčilo,“ prezradila Zuzana.

Španielska Marbella, kde sa presťahovali z Miami ju ale veľmi nenadchla. „Sklamalo nás v Marbelle počasie. Na Tenerife je život bližší tomu miamskému. Deti chceli byť viac vonku, na pláži, venovať sa športom, ktorým sa venovali celý rok. Tu však stále pršalo a bola zima. To nás sklamalo. Marbelle sme veľkú šancu nedali. Na druhej strane nás tu ale nič nedržalo. Nemali sme tu ani vlastný dom. Preto sme sa rozhodli presťahovať,“ dodala Belohorcová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Belohorcová sa v týchto dňoch sťahuje: Šťastie hľadá na Tenerife!

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku