eReport.sk
Jana Kirschner, foto: profimedia

Zúfalá Jana Kirschner: Volala manažérke, že to vzdáva!

Produkcia nového video klipu jej dala zabrať. Bola v koncoch. Lockdown ju zrazil na kolená.

Speváčka Jana Kirchner (42) v decembri natáčala klip k novej piesni Láska neumiera, ktorý vyrábala so svojim tímom počas pandémie. Od začiatku bola jeho tvorba ohrozená kvôli prísnym opatreniam. Vtedy netušila, či sa im projekt podarí dokončiť a aký bude výsledok. Toto natáčanie nebolo iné. Bola to zaťažkávajúca skúška.

Zdravotné problémy

„Natáčanie videoklipu bola jedna veľká neznáma. Každé ráno sme si vymenili desiatky správ a vraveli si, čo všetko je a nie je možné. Najskôr sme sa pozerali len na také obyčajné veci ako predpoveď počasia. Lenže ani tá nám nepriala a vyzeralo, že bude dva týždne vkuse liať, okrem jedného jediného dňa. To bol náš deň. Keď už sa pomaly zdalo, že by sa nakrúcanie klipu mohlo podariť, dva dni pred natáčaním hlavnému kameramanovi prasklo slepé črevo. Takže sme sa opäť ocitli na bode nula. Navyše raketovo rastúce čísla pozitívnych prípadov a nad nami visiaci celonárodný lockdown. Vtedy som si pomyslela, že sa to zrejme nepodarí,” spomína na posledné natáčanie. Tentokrát si zobrala na starosti speváčka aj produkciu klipu.

Medzinárodná kooperácia

V istom momente sa pristihla, že si toho asi zobrala na seba veľa: „Zavolala som Linde Vallovej, mojej manažérke, a povedala jej, že to ako produkčná vzdávam. Tá to celé vzala do svojich rúk a následne telefonovala známym aj neznámym Slovákom v Británii aj Britom na Slovensku a všetci volali všetkým. Nakoniec z toho vznikla medzinárodná operácia, ktorá, našťastie, skončila tak, že klip sa nám, napriek komplikáciám, bez povolení a navyše uprostred pandémie, podarilo úspešne nakrútiť,“ prezradila autorka piesne Jana Kirschner, ktorá natáčala klip v najväčšom prímestskom parku v Európe, v kráľovskom Richmond Parku.

Cez telefón

Počas nakrúcania si Kirschner, okrem štandardnej role speváčky a herečky, vyskúšala aj niekoľko nových povolaní, keďže jej manažérka, režisér a producentka klipu boli kvôli lockdownu zatvorení v Bratislave a celé to manažovali cez Whats App správy.
„Najskôr som bola produkčná, potom kostymérka a nakoniec, pri tom, ako som ráno o pol ôsmej vystupovala z taxíka, som sa od kameramana dozvedela, že on natočí presne to, čo chcem, takže sa zo mňa na chvíľu stala aj režisérka. Mala som asi 100 metrov na to, aby som si v hlave rozložila, čo komu poviem. Forman zo mňa asi nebude, ale bola to skvelá skúsenosť a som za ňu nesmierne vďačná,“ neskrývala nadšenie Jana Kirschner z podareného projektu.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zúfalá Jana Kirschner: Volala manažérke, že to vzdáva!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti