eReport.sk
Miroslava Šafránková
Miroslava Šafránková, foto: profimedia

Zrútená Miroslava Šafránková: Prvé narodeniny bez Libušky!


Strašný týždeň má za sebou herečka Miroslava Šafránková (63). Bolo to po prvýkrát, čo jej k narodeninám nepopriala jej milovaná sestra Libuška Šafránková († 68).

Minulý týždeň bol pre herečku Miroslavu Šafránkovú extrémne náročný. Ešte minulý pondelok stihla setre Libuške popriať k narodeninám a o dva dni bola slávna Popoluška už mŕtva. Dva dni na to mala Miroslava narodeniny. Sestry boli totiž narodené v ten istý mesiac v znamení Blížencov a doslova pre seba aj dýchali.

Keď Libuša zomrela, odišiel aj kus Miroslavy. Tá sa po rokoch života v cudzine rozhodla žiť opäť v Prahe a zámerne si zabezpečila dom neďaleko svojej sestry. Po tom, čo Libuška ochorela na rakovinu pľúc, bola jej mladšia sestra najväčšou oporou. Dokonca jej varila polievky a rôzne vývary, aby sa čo najskôr postavila na nohy.

„Mám úžasnú a perfektnú sestru,“ netajila sa slávna herečka. Skvelý vzťah sestier dokazuje aj to, že keď bola Libuška chorá a nemohla si vyzdvihnúť medailu za zásluhy od prezidenta, vyslala za za seba práve Mirku. Smrť milovanej sestry ju zdrvila a svoje narodeniny už asi nebude oslavovať nikdy.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zrútená Miroslava Šafránková: Prvé narodeniny bez Libušky!

KOMENTOVALI STE: