eReport.sk
Ilona Csáková, foto: profimedia

Zrušili ju! Ilonu Csákovú vyškrtli z koncertu na pomoc Morave

Ilona Csáková (50) zúri! Speváčka mala vystupovať na benefičnom koncerte, kvôli kandidatúre do českej snemovne ju však zrušili.

„Ďakujeme pani Ilone Csákovej za ochotu vystúpiť na akcií Benefičný koncert na podporu obetí ničivého tornáda. Bohužiaľ z dôvodu oznámenia jej kandidatúry do parlamentných volieb sa jej vystúpenie na apolitickej akcii nemôže uskutočniť,“ informovalo Mestské kultúrne stredisko v Kyjově.

Viac sa dozviete:

Csáková sa vraj na akcii nijako politicky angažovať nechcela. „Chcela som len spievať a tým pádom aj pomôcť, evidentne to apolitická akcia nie je,“ napísala speváčka, ktorá sa emotívne vyjadrila aj na sociálnej sieti. „Ja nesmiem pomôcť. Usporiadateľ mi zrušil vystúpenie na charitatívnom koncerte pre Moravu. A viete prečo? Pre moje postoje a názory,“ vyhlásila.

Ilona Csáková sa však objaví na inej benefičnej akcii. V stredu zaspieva na Koncerte pre Moravu, ktorý produkuje manželka Pavla Trávnička Monika. Tá vraj Csáovej kandidatúru nerieši. „Myslím, že do týchto koncertov by sa politika ťahať nemala. Som rada, že Ilona Csáková podobne ako ďalší umelci vystúpi na benefičnej akcii bez nároku na honorár a aspoň trošku pozdvihne náladu. Má pekné pesničky a verím, že v tejto neľahkej dobe urobí ľuďom radosť,“ povedala Monika Trávničková.

Zdielať / poslať / tlačiť
KOMENTÁRE / KOMENTOVAŤ
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport