eReport.sk
Dara Rolins, foto: instagram

Zosnulý skladateľ Ladislav Štaidl mal pomer s Rolincovou! Dostala ho svojou sexualitou!

Umelec nemal núdzu o pozornosť žien. Jeho šarmu podľahli Iveta Bartošová aj slovenská speváčka.

Pred Ivetou Bartošovou (†48) bol Ladislav Štaidl (†75) ženatý s právničkou Annou. Počas manželstva už pracoval na vzťahu vtedy ešte s milenkou Ivetou Bartošovou. S tou nakoniec žil trinásť rokov. Z ich vzťahu vzišiel syn Artur (24), z ktorého sa súhrou nešťastných udalostí stala dnes sirota.

Vodil si ju domov

Textár, hudobník a neskôr hudobný producent mal vraj pletky s každou krásnou kolegyňou. Pred smrťou vydala Iveta Bartošová knihu Nemala som sa narodiť, kde popisovala aj jeho vzťah s vtedy mladou speváčkou Darou Rolins. Tvrdí v nej, že Darinku na poste milenky vystriedala: „Vlastne áno. Boli spolu dlho. Začali si spolu na zájazdoch a potom si ju bral do Apolinárskej. O tom, ako tam za ním chodí, mi v čase, kedy sme boli iba kolegovia, dokonca hovoril. Vtedy to ešte nebol jeho dom, mal tam iba garsónku. Taký kumbál, kam si brával dievčatá, ako som už o tom hovorila – Daru Rolins, Jitku Zelenkovú a všetky ostatné,“ popísala Bartošová v knihe. „Keď sme sa do seba s Láďou zamilovali, povedal mi, že to s Darou ukončil. Viem, že neklamal,“ vyznala sa.

Sám to priznal

Štaidl sa k afére vyjadril vo svojej knihe víno z horzien: „Najprv ma to dievčatko dostalo obrovskou dávkou muzikálnosti, neskôr tiež nečakanou sexualitou,“ popísal detailne. Rolins sa následne rozčuľovala čo muža dovedie k zverejňovaniu takýchto detailov: „Premýšľam, čo vedie muža k zoznamu svojich úlovkov aj v prípade, že ide o pravdu. Niečo tak prízemného neurobí chlap-frajer. Je to akt hodný niečoho, co stojí na konci potravinového reťazca.”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport