tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Ladislav Štaidl, foto: profimedia

Zosnulý Ladislav Štaidl: Karlovi Gottovi nestihol splniť posledné prianie!

Teraz už majú koncert v umeleckom nebi. V pozemskom živote to však Ladislav Štaidl (75) a Karel Gott (80) nedotiahli spoločne do konca. Známy spevák túžil, aby ho Štaidl ešte raz sprevádzal so svojím orchestrom. Toto prianie však nestihli zrealizovať.

Obaja velikáni, dlhoroční kolegovia a priatelia sa v zime 2018 začali pravidelne stretávať kvôli príprave Gottovej autobiografie. Schôdzky mali doma u Štaidla. „A pri jednej návšteve mal otecko prianie, že pokiaľ by sa podarilo Láďovi dať dohromady všetkých žijúcich členov bývalého orchestra, bol by rád, keby sa ešte raz postavili spoločne na javisko,“ prezradila Gottova dcéra Dominika.

Ideálna akcia pre splnenie tohto priania bol chystaný narodeninový koncert Karla Gotta v pražskej O2 aréne, kde chcel v lete 2019 osláviť s fanúšikmi blížiacu sa osemdesiatku. Ešte pred Vianocami 2018 sa dozvedel, že u neho prepukla akútna leukémia a plány sa zmenili. Jeho manažment veľký koncert zrušil a Slávik odspieval iba menšie akcie.

So Štaidlom sa ešte videli na jar 2019, kedy spoločne pracovali na knihe. V októbri milovaný Karel Gott zomrel. Štaidl založil svoj orchester v roku 1967 a opustil ho o dvadsať rokov neskôr. Za ten čas doprevádzal Gotta na pódiách po celom svete, okrem iného i počas jeho osemmesačného angažmánu v Las Vegas v roku 1968.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zosnulý Ladislav Štaidl: Karlovi Gottovi nestihol splniť posledné prianie!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku