eReport.sk
Zora Czoborová, foto: instagram

Zora Czoborová počas pandémie neuveriteľne pribrala. Trpí aj depresiami!

Známa fitneska nemala. Na sebe nikdy kilo naviac. Pýšila sa vždy vyformovanou postavou. Priznala, že teraz poľavila. Má za sebou náročné obdobie.

Dlhodobo trpí problémami s kolenom. Príčinou je vážna nehoda z minulosti. Útrapy s kĺbom sú následkom hrozivej nehody. Ako 18-ročná sa totiž počas jazdy na motorke zrazila s kamiónom. Zora Czoborová (54) bola vtedy hospitalizovaná v nemocnici tri mesiace. Nohu mala zranenú tak, že jej dokonca hrozila amputácia. Lekárom sa jej ju podarilo zachrániť. Jedna z jej followerov žiaľ také šťastie nemala. „Viem, ako trpíš. Mne ten stret s kamiónom dopadol horšie a ľavá nôžka sa nedala zachrániť. Prešlo 10 rokov a ja mám v tebe veľký vzor. Ďakujem, že si a nakopávaš ma dopredu,” napísala fitnesske fanúšička.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zora Czoborová

Nevzdala to

Czoborová prezradila, že po svojom priznaní dostala množstvo správ. „Chcela som vám vysvetliť, že i napriek zdravotným ťažkostiam sa dá športovať a mať aktívny život. Musíte sa o seba starať za pomoci odborníkov a tiež brať kvalitné doplnky výživy a v neposlednom rade pravidelne zdravo cvičiť. Pohyb je naj liek, len treba vedieť, ako na to,” uzavrela známa brunetka. 
Športovkyňa sa pred pár dňami zverila so svojim nečakaným úspechom. ,,Paráda! Dnes ráno som sa po fit pobyte postavila na váhu a hlásim mínus 2 kilá,” radovala sa Czoborová.
,,Konečne mám po tých výkyvoch kvôli zatvoreným fitkám a demotivácii späť svoju ideálnu hmotnosť 55,5 kíl,” napísala nadšene Zora, ktorá prezradila, že počas pandémie trhla svoj rekord. ,,V tom najhoršom období, keď som necvičila, lebo boli depky z lockdownu a tiež mi psíček umieral, som sa dostala až na rekord posledných rokov 61 kíl,” priznala.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport