eReport.sk

Svet hudby je v šoku! Zomrela legendárna speváčka Sinéad O’Connor

Zomrela legendárna speváčka! Zomrela írska speváčka Sinéad O’Connorová. Mala 56 rokov. Informuje o tom TASR s odvolaním sa na stredajšiu správu denníka The Irish Times.

Zomrela legendárna speváčka

Írske noviny v správe neuvádzajú príčinu speváčkinej smrti. Píšu, že po nej ostali tri deti. Jej syn Shane si zobral život pred rokom a pol vo veku 17 rokov. Britský denník Daily Mail pripomína, že O’Connorová dlhé roky trpela duševnou chorobou.

Zdroj: Yt

V roku 2017 si zmenila meno na Magda Davittová. O rok neskôr konvertovala na islam a znova si zmenila meno, tentoraz na Shuhada Sadaqatová. V uplynulom období však verejne vystupovala pod svojím pôvodným menom a trávila čas v írskom grófstve Roscommon a v Londýne.

Ako pokračujú britské noviny, vo svojom poslednom príspevku na Twitteri zverejnila fotografiu syna Shanea s popiskom: ,,Odvtedy žijem ako živá mŕtva. Bol láskou môjho života, svetlom mojej duše.“ Zomrela legendárna speváčka

Mohlo by vás zaujímať:

Speváčka vydala vo svojej kariére desať štúdiových albumov. Jej singel Nothing Compares 2 U sa stal v roku 1990 celosvetovou jednotkou podľa Billboard Music Awards.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Svet hudby je v šoku! Zomrela legendárna speváčka Sinéad O’Connor

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php