eReport.sk

Znepokojený Viktor: Aj takto sa pripravuje na rodičovstvo

Moderátor Viktor Vincze a jeho manželka Adela sa rozhodli pre adopciu, za sebou už majú návštevu sociálnej pracovníčky aj psychologické testy. Viktor sa najnovšie zaradil medzi „znepokojené matky“, ktoré bojujú za lepšiu klímu. Tak tomu sa hovorí zodpovedná príprava na rodičovstvo!

Nielen matky sú znepokojené, ale aj Viktor.

Moderátor Viktor Vincze je známy tým, že žije ekológiou. Pravidelne vyzýva ľudí na poriadnu separáciu, znižovanie odpadu, ukazuje, že jazdiť sa dá aj MHD, vysádza stromy, zbiera odpadky. Stále má však pocit, že to nestačí. Pridal sa preto k znepokojeným matkám, ktoré už mesiace upozorňujú politikov, že klimatická kríza sa dotkne najmä detí. „Matky majú všetky predpoklady stať sa klimatickými aktivistkami! Sú odvážne, sú zvyknuté na odvrávanie a nenechajú sa len tak odbiť. Vynakladajú maximum pre svoje deti a ich budúcnosť. Láska ich poháňa,“ vysvetľujú zapálené aktivistky v čiernom. A medzi nimi hrdo stojí aj moderátor. Žeby sa takto zodpovedne pripravoval na rodičovstvo a chcel sa vcítiť aj do roly ženy?

Foto: Instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Znepokojený Viktor: Aj takto sa pripravuje na rodičovstvo

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php