eReport.sk
Igor Matovič, foto: instagram

Známy lekár sa nezdržal. Tvrdý odkaz Matovičovi. Šašo z obývačky spravil zo Slovenska cirkus

Fúha. Tak toto si len tak za klobúk nedá. Známy lekár, ktorý už mesiace bojuje v považskobystrickej nemocnici s pandémiou koronavírusu, si nebral servítku pred ústa a poriadne naložil expremiérovi Igorovi Matovičovi.

Primára Milana Kulkovského naštartoval ostatný Matovičov status, v ktorom ľuďom, ktorí mali výhrady k neregistrovanej vakcíne Sputnik V, nadáva do idiotov. „Keď sme priviezli Sputnik V na košické letisko, navreli im z nenávisti oči krvou. Spustili svoju geopolitickú špinavú hru proti “hybridnej zbrani” Ruska. A bolo im úplne jedno, či budú predčasné voľby a vráti sa mafia k moci. Dnes však svoje dielo dokonali – svojimi bludmi, ktoré cez Denník N pustili do celého sveta, primäli Rusov povedať dosť – a tí nás požiadali o vrátenie Sputnika a ukončenie zmluvy. GRATULUJEM IDIOTI!“ rozcítil sa novopečený minister financií, ktorý si včera spravil výlet do Moskvy, aby sa pokúsil zachrániť objednávku ruskej vakcíny. Neúspešne. Lekár Kulkovský má na celú záležitosť iný pohľad.

Dovoz Sputnika na Slovensko sprevádzalo veľkolepé privítanie na letisku. Nakoniec z toho nič nebude. – Foto: tasr

„Nemožno dlhodobo tolerovať útoky politikov na odborníkov, ktorí zodpovedne a objektívne vykonávajú svoju prácu. Bývalý a de facto pokračujúci premiér ich priam chorobne a s vášňou nazýva idiotmi. Posledné, čo ako krajina, ktorú niekto ukradol, potrebujeme, aby nás bez nášho súhlasu niekto iný následne predal na trhu s bielym mäsom. Jedna vec je hra na šaša vo vlastnej obývačke a druhá vec urobiť z celej krajiny cirkusové šapitó,“ nezdržal sa primár, ktorý sa zastal aj odborníkov v Štátnom ústave na kontrolu liečiv ako aj tých zo Slovenskej akadémie vied.

Primár poriadne naložil Matovičovi. – Foto: archív MK

„V Štátnom ústave pre kontrolu liečiv a v Biomedicínskom centre SAV pracujú odborníci, ktorým by sme mali byť vďační za to, že sú ochotní pracovať v sparťanských podmienkach a nie ich opakovane urážať. Nie je v poriadku, ak si svojich odborníkov nevážime, nepodporujeme ich a naopak, akýmkoľvek mocnostiam sme schopní strčiť sa tak hlboko do ich útrob, až v nich zmiznú nohy aj s teniskami. Ak si nebudeme vážiť seba, nemôžeme úctu očakávať od iných,“ pripomenul Matovičovi Kulkovský. Primár tiež dodal, že stojí za ŠÚKL.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport