eReport.sk
Kuchár Andrea Ena a Adriana Pospíšilová, foto: facebook

Známy kuchár Andrea Ena si užíva na romantickej dovolenke s misskou po Piťovi. Zabúda však splácať dlhy

Je to nový pár snov v slovenskom šoubiznise. Andriana Pospíšilová našla šťastie po boku vyhláseného talianskeho kuchára. Amor mu svoje šípi doprial, gastro kríza ho ale neobišla.

Gastro mág Andrea Ena má v Bratislave vychýrenú reštauráciu, ktorú milujú všetky vekové kategórie. Vždy čerstvá kuchyňa a príjemná atmosféra si získala klientelu naprieč celým spoločenským spektrom. Zavítajú k nemu pracháči, ale posedenie si u neho doprajú aj rodiny, ktoré chcú osláviť zlomové momenty vo svojich životoch. Či už zásnuby, oslavy, alebo iba tak páry, ktoré oslavujú svoju lásku. Podobne je na tom aj šéfkuchár. Známy je najmä z televízie. Ako odborník radí divákom ako rýchlo a efektívne navariť v rôznych televíznych reláciách.

Už niekoľko mesiacov tvorí rodený Talian pár s bývalou finalistkou krásy Adrianou Pospíšilovou. Blondínka bola dlhoročná partnerka dnes odsúdeného bosa militantného gangu Piťovcov. S Jurajom Ondrejčákom má dvojičky. Andrea Ena (42) nie je na Slovensku neznámy pojem. Randil už s niekoľkými zvučnými menami. Pár tvoril s finalistkou Miss Universe SR a módnou návrhárkou Martinou Grešovou (34), ktorá bola iba pár mesiacov po rozchode s futbalistom Robom Vittekom a už našla šťastie po boku Sardínčana. Pred ňou sa zahľadel do moderátorky relácie Na chalupe Kataríny Jesenskej.

Dlhy a nedoplatky

Novú lásku Adrianu Pospíšilovú toto leto zobral dovolenkovať na Sardíniu. Odtiaľ gastromág pochádza a priučil sa tam aj svojmu kuchárskemu umeniu. Sardínia je vyhlásená malými domácimi reštauráciami a romantickými zákutiami. Fotografie, ktoré dvojica zverejňuje sú nabité pozitívnou energiou. Kuchára však po návrate na Slovensko čakajú starosti, ktoré bude musieť riešiť. So spoločníkom dlží podľa databázy firiem s finančnými reportami sociálnej poisťovni cez osemnásť tisíc eur. Po korona období to ale v gastro sektore nie je nič nevídané.

Foto: facebook


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Známy kuchár Andrea Ena si užíva na romantickej dovolenke s misskou po Piťovi. Zabúda však splácať dlhy

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti