eReport.sk
Dara Rolins

Známy fotograf o sexi Dare Rolins: Mám návod, ako ju vyzliecť!

Multitalent Lukáš Kimlička (35), ktorý režíroval speváčkin ostatný klip Pena, prezradil pikantériu z ich dlhoročnej spolupráce.

Aktuálny klip známej speváčky je prvý režisérsky počin fotografa a štylistu Lukáša Kimličku. V minulosti s Darou Rolins (47) participoval na videoklipoch, ale najmä ju fotil a líčil do módnych magazínov. Od ich počiatočnej spolupráce uplynulo už osem rokov.

Prvé fotenie prežíval dramaticky, bál sa, ako dopadne: „Pamätám si, že som bol z toho dosť nervózny, keďže som vedel, že Dara mala svoju dvornú fotografku a s hocikým fotiť nechcela. S výsledkom však bola veľmi spokojná a vtedy sa odštartovala naša väčšia spolupráca, kedy si ma Dara začala volať na rôzne iné fotenia. Na to prvé si pamätám dodnes. Bola tam veľká zábava, ako vždy, keď s ňou fotím. Ona je človek, ktorý keď niekomu dôveruje, tak sa mu úplne odovzdá a verí mu. Potom to vidieť aj na výsledku práce,“ zhodnotil. Dôveru je badať na viacerých snímkach, keďže speváčka už nemá problém vyzliecť sa pred jeho objektívom donaha a nepovie „Lukáš, nepozeraj sa!”: „Mne osobne to ešte nepovedala, pretože by nehovorila nič iné. Je bežné, že ju vidím prezliekať sa, ale nielen ju, videl som už nahé asi všetky ženy z česko-slovenského šoubiznisu. Dara je profesionálka. Samozrejme sa neprezlieka pred každým a vždy. Keď je v miestnosti niekto navyše, slušne ho pošle von,“ prezradil bez okolkov, ako to chodí na foteniach.

V Evinom rúchu

Ich najintímnejšie zábery vznikli na exotickom Bali: „To boli fotky, kedy Dara predo mnou stála prvý raz úplne nahá a zakrýval ju iba priesvitný záves. Podľa môjho názoru sú fotky veľmi vkusné, nie sú vulgárne a v konečnom dôsledku na nich aj tak vidno iba Darin zadok,“ zasmial sa.
Vo videoklipoch vraj umelkyňa nikdy netrvá na tom, aby bola vyslovene sexi, lenže Lukáš Kimlička ju tak vidí: „Mne to k nej nejako automaticky pasuje, byť sexi a zvodná. Má super telo. Myslím, že stále ho môže ukazovať, ak je to vkusné a decentné. Samozrejme, má hranice, za ktoré cesta nejde. Mne osobne je pri jej klipoch inšpiráciou napríklad Jennifer Lopez. Má 50 rokov a v klipoch je takisto stále viac vyzlečená ako oblečená, stále zvodne nalíčená. A nikto jej to nevyčíta. Myslím, že tento imidž k popovým speváčkam patrí a zároveň predáva. Určite raz príde čas, kedy bude Dara stáť na pódiu v dlhých večerných šatách. No myslím, že ak bude stále v takej skvelej kondícii, nebude to tak skoro.“

Poslala ho do pekla

Dvojica sa už počas spolupráce ocitla v prieku. Kimlička ju chcel v nohavičkách, ona protestovala. Nepomohla si: „Na toto máme vtipnú príhodu z klipu Zákon, kde som chcel, aby bola Dara iba v nohavičkách a krátkom tope, aby odhalila čo najviac tela. Protestovala, že už sa vyzliekať nechce a už nahej Dary stačilo, no počas toho, ako to hovorila, tak sa vyzliekala a zrazu tam stála presne taká, akú som ju chcel mať. Skoro vyzlečenú,“ zaspomínal.

Zmena

Dara Rolins nedávno prekvapila plastickou operáciou, ktorú absolvovala na Ukrajine. Fotograf jej nový nos nedokázal z umeleckého hľadiska posúdiť, vraj ho nikdy neskúmal: „Nikdy som nevnímal jej nos ako problém pri fotení. Nech už by bol v akejkoľvek podobe.“ Otvorene však priznal, že na snímkach kráse vždy dopomôže: „Všetko je hlavne o svetle. Aj vo fotke. Svetlo dokáže veľmi pomôcť, ale aj ublížiť. Samozrejme veľmi dôležitý je i mejkap. Ten je alfou omegou k tomu, aby vyzeral dobre ktokoľvek. Pri natáčaní býva mejkap vždy o dosť výraznejší, ako by si človek dal počas bežného dňa. Svetlo totiž veľa mejkapu pohltí a preto treba dávať silnejšie vrstvy,“ netají praktické vychytávky.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Známy fotograf o sexi Dare Rolins: Mám návod, ako ju vyzliecť!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti