tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Kali a Sajfa, foto: profimedia

Známi oteckovia ukázali svoje poklady

Na svoje dcérky sú neskonale pyšní. Známi oteckovia Kali a Matej „Sajfa“ Cifra ukázali svoje milované deti. Sú naozaj hrdými rodičmi a o svoje poklady sa s láskou starajú.

Otcovstvo im pristane! Raper Kali a moderátor Sajfa sa pred rokom stali hrdými rodičmi. Ich radosť je o to väčšia, že majú dcéry, ktoré sú pre otcov hotovými miláčikmi. Kali sa s manželkou Alicou tešia z dcérky Nelky. „Často nezdvihnem telefón, neodpíšem na správy, presuniem alebo zruším stretko,ale mám na to vždy “DÔVOD“,“ napísal na svoj Instagram Kali a zverejnil fotografiu so spiacou dcérkou.

Spiaci Kali s dcérkou Nelkou

foto: Instagram

Tajomnejší je známy rozhlasový a televízny spíker Sajfa, ktorý sa po dohode s manželkou Veronikou Ostrihoňovou dohodli, že tvár svojej dcéry svetu neukážu. „Dcéra. Otec. Nie je nič viac. Ani Biden, ani Trump. Buďme dobrými vzormi pre naše deti. Od nás sa učia a budú len takí, akých ich vychováme. A taká bude potom naša celá spoločnosť,“ napísal Sajfa. Jeho dcéra Sára pózuje na fotografii so slnečnými okuliarmi. Obaja známi muži slovenského šoubiznisu sú neskutočne šťastní a starostlivosť o dcérky si užívajú.

Sajfa s milovanou dcérkou Sárou

foto: Instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Známi oteckovia ukázali svoje poklady

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku