eReport.sk
Dominika Cibulková s mamou Katarínou, foto: profimedia

Známeho moderátora vytočila Cibulková. Takto arogantne parkuje!

Vedie politické debaty. Zdalo by sa, že ho dokážu rozčúliť len politici v diskusnej relácii. Nie je to pravda. Tlak mu zdvihla tentokrát Cibulková.

Mama našej známej tenistky si vyrazila do ulíc. Sadla do svojho kabrioletového džípu. Stiahla strechu a vychutnávala si slnečný deň. Až tak, že pri parkovaní svojho luxusného automobilu zabudla na rešpektovanie pravidiel cestnej premávky, ktoré platia pre všetkých rovnako. Šikmo odstavené auto nechala na výstražných blikačkách. Odstavené zasahovalo do jazdného pruhu: „Vždy ma veľmi zaujíma ako asi vyzerajú ľudia, čo v našom okolí takto “alternatívne parkujú,” napísal k záberu moderátor Michal Kovačič. Neporiadnicu hneď odhalil.

Na bielom tereniaku totiž mala ružovým napísané meno svojej dcéry Dominiky Cibulkovej. Bývalá poslankyňa Katarína Cibulková po chvíli dorazila perfektne naštylizovaná v žltých letných šatách, slnečných okuliaroch a dokonale načesanou frizúrou: „A tým pádom sa dá nájsť nielen to, že to zrejme bude pani exposlankyňa Katarína Cibulková,” a bez kompromisu na Instagrame označil jej profil aby to o sebe vedela.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport