tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Vizážistka Lucia Sládečková s dcérou Lýdiou, foto: instgram

Známa vizážistka Lucia Lucid Sládečková prehovorila o ďalšom dieťati

S otcom jej dcéry Lýdie sa rozišla ešte pred pôrodom. Je slobodná mamička a nevadí jej to. Pre nového muža v živote nemá priestor. Tak to vyzerá aj s druhým tehotenstvom.

Už v minulosti sa známa vizážistka Lucia Sládečková (37) k rozchodu s otcom jej dieťaťa vyjadrila viackrát. Prostredníctvom svojho Instagramu poodhalila, čo viedlo k tomu, že malá Lýdia nevyrastá s obomi rodičmi. „Nežijem s ním. To je tak, keď sú ženy uponúkané v tejto dobe… A muži nevedia odolať,” vyjadrila sa vizážistka, z čoho je zjavné, že do ich vzťahu vstúpila iná. Úspešná make-up artistka sa teraz vyjadrila aj k tomu, prečo je aktuálne bez partnera. Muž jej nechýba: „Tie príbehy, ktoré čítam od žien v správach, počúvam v štúdiu. Niekedy si tak poplačem ako toto môžu ženy znášať. Že som rada akú voľnosť som si v živote zorganizovala v živote. Každá žena chce byť ľúbená a ľúbiť. Lenže ja nie som žena, ktorá bez chlapa nie je šťastná. V tomto veku práve naopak. Možno aj preto som dosť strelená, lebo ma nik nemučí,“ vyjadrila svoje pocity a pokračovala. „Nemám ho kam vtrepať do programu. Keď niekedy píšem, že mám hektický život, tak verte, že som denne všade. Riešim všetko. Večer zaspávam skôr ako Lydka. Keď stretnem muža podľa mojich predstáv, budete to vedieť aj vy. Zatiaľ môže prehlásiť, že naozajstnú lásku som si porodila,” uzavrela Lucid.

Dcére spravila profil, kde ju pózuje ako modelku. – Foto: instagram

Keď bude chcieť, má smolu

I keby muža svojho života našla, druhé dieťa zatiaľ neplánuje: „Mám v sebe veľa lásky, ale na to aby som bola ja šťastná potrebujem aj svoj čas. Keď tak uvažujem. Ak by prišiel do života muž a chcel by dieťa, no žiaľ. Ja už mám a plnohodnotný život tiež.” Dôvod je prostý. Musela by si celý život preorganizovať: „Mužovi sa nič nemení. Žene všetko. Nehovorím o vstávaní a prebdených nociach. Ale denný strach matky si nevie muž predstaviť. Je tam iná väzba. Samozrejme poznám mužov čo sú otcovia viac než matky a postarajú sa krásne o dieťa v každom veku a sú parťáci.”

Buduje jej budúcnosť

Luciina dcérka Lydia má skoro od narodenia svoj vlastný Instagram. Hoci odborníci tvrdia, že nie v každom prípade je to dobré riešenie, ona má na to iný názor. Tým, že ja mám možnosť byť influencerom na Slovensku, pomôže to do budúcnosti aj Lydke. Už teraz je veľmi obľúbená aj vďaka jej profilu. Chcem ju naučiť to, ako sa pohybovať vo svete sociálnych sietí. Je každému známe, že moja dcéra dostala šancu, aby napríklad už v mladom veku vďaka tomu získala úlohu v reklame,“ obhajuje vizážistka.

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Známa vizážistka Lucia Lucid Sládečková prehovorila o ďalšom dieťati

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku