eReport.sk
Lucia Vráblicová by nikdy na plastickú operáciu nosa neišla, foto: profimedia

Slovenská herečka o rozvode: Ak by som išla na plastiku, muž so mnou končí

Herečka Lucia Vráblicová má nezameniteľný hlas i nos. Priznala, prečo nikdy neuvažovala nad plastickou operáciou a z akého dôvodu má stres z milostných scén.

Neštandardná je vo všetkých smeroch. Okrem hlbokého hlasu a výrazného nosa má Lucia Vráblicová (47) aj nekonvenčné manželstvo. Jej svokra je len o niečo staršia ako ona. Jej manžel Viktor Nižník (39), hudobník z kapely Backwards, je mladší o osem rokov, ich manželstvo to však nijako neovplyvnilo. Umelkyňa dokonca odporúča ženám hľadať si mladšieho partnera.

Ťažké časy


Koronu prežíva veľmi ťažko. Okrem toho, že sa v divadlách nehrá, pandémia sa tiež podpísala na jej váhe. Ako herečka, ktorá účinkuje aj v seriáloch, aktuálne v sérii Nový život, to má pred kamerou ťažké. Tá totiž dokáže pridať aj päť kíl.

„Ak by som teraz tvrdila, že som nepribrala, tak klamem. Samozrejme, nejaké to kilečko vybehlo, ale počas leta som sa celkom dosť hýbala, chodila som hlavne na prechádzky do lesa, takže som spojila pohyb s psychickým resetom. Je pravda, že si musíme na svoju postavu dávať väčší pozor, pretože je nás viac vidieť a kamera rada pridá kilá, preto sa s ňou vždy hádam, keď to vidím na obrazovke. U mňa je to hlavne o tom, že musím mať pravidelný režim jedenia. Keď však skúšate a prichádzate domov o desiatej v noci alebo aj neskôr, je to trochu ťažké dodržať,,“ posťažovala sa.

Spokojná aj nedokonalá

Okrem váhy by si niektorí pomysleli, že herečka by sa mohla trápiť kvôli svojmu výraznému nosu. Ten nezapadá do štandardov, ktoré predvádzajú modelky v reklamách: „Svoj nos by som nikdy nemenila. Som naň pyšná, je to môj trademark a copyright presne tak, ako môj hlas. Nie som zástancom takýchto úprav, ak to nie je nutné z lekárskeho hľadiska. Takže som nad tým ani nikdy nerozmýšľala. Ako vraví môj manžel, ak by som si niečo spravila s nosom, rozvedie sa so mnou,“ zasmiala sa.

Bozky s kolegom

V seriáli Nový život pred časom natáčala milostnú scénu s hercom Jánom Jackuliakom (42). Ako by opísala tieto intímne chvíle odohrávajúce sa pred celým štábom, chvíľu premýšľala: „Tak teraz musím odpovedať niečo pozitívne, pretože ak to bude čítať Janko, tak si to potom odnesiem. Samozrejme, robím si srandu… ak máte dobrého hereckého partnera, tak sa takéto scény zvládajú v pohode. Priznám sa, že si nespomínam na žiadne faux pas spojené s takýmito scénami. Určite by som však mohla napísať knihu faux pas z divadelného prostredia, bolo by ich tam veľa, ale to asi všade, v každom odvetví,“ zhrnula.

Koronu predýchava


Herečka sa v tomto stresujúcom období nerúca. Je prirodzene pozitívne naladená, skúšky v divadle ju zamestnávajú: „Skúšanie muzikálu určite prispelo k tomu, aby som to až tak necítila – psychicky, avšak to, že umenie je de facto zastavené, pociťujeme všetci, hlavne ekonomicky. Umelecký priemysel sa úplne zastavil a jeho spustenie je v nedohľadne. Otázkou je, v akej forme sa umenie vráti, ak sa vráti.“ Posledné predstavenie s divákmi absolvovala v septembri: „Umenie je závislé na divákovi, poslucháčovi. Ak ho nemá, trpí. Pociťujeme to všetci napriek tomu, že sa snažíme v divadle takpovediac udržiavať oheň, ako to len ide, je to smutné obdobie,“ povzdychla si.

Pozrite si galériu a posúďte, či by mala herečka ísť s nosom na zákrok


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slovenská herečka o rozvode: Ak by som išla na plastiku, muž so mnou končí

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti