eReport.sk
Vera Wang, foto: instagram

Známa módna návrhárka má 71 rokov. Polonahá vyzerá ako tridsiatnička!

Neuveriteľné. Svetovo známa dizajnérka, ktorá šije najmä celebritám svadobné šaty, popiera starnutie. U návrhárky s ázijskými koreňmi sa zastavil čas.

Zrejme vypila nejaký elixír mladosti. Vekom sa už radí medzi skupinu seniorov, ale jej postava je bezchybná. Keď Vera Wang (71) v máji zverejnila polonahú fotku, kde sa na helloweenske oslavy prezliekla za speváčku Cher, obletel jej zvodný záber svet. Vyfotila sa v miniatúrnom lesklom oranžovom tope a v rovnakej minisukni. Bezchybnú postavu má vďaka pravidelnému športu: „Celá moja rodina pravidelne športuje a udržuje sa v neskutočnej forme, čo ma motivuje k rovnakým výsledkom. Práca, spánok, koktejl s vodkou a primerané množstvo slnka,“ odhalila dizajnérka svojich žolíkov. Tvár má tiež vo výbornej kondícii, ale je badateľné, že si fotografie prikrášľuje omladzujúcimi filtrami.

Závratná kariéra

Wang sa narodila v Amerike čínskym rodičom. Chcela byť krasokorčuliarka. Do olympijského tímu sa neprebojovala, a tak sa vrhla na kariéru v móde. Začala v časopise Vogue, potom odišla k Ralphovi Laurenovi. Potom sa už začala datovať jej individuálna práca. Otvorila si butik so svadobnými šatami, ktoré navrhovala. Navrhla svadobné šaty pre Ivanku Trumpovú, speváčku Mariah Carey, Victorii Beckham, Avril Lavigne alebo hviezdy Khloe a Kim Kardashian. Jej kúsky nosili hviezdy aj na prestížne večierky či odovzdávanie Oscarov. Zverila sa jej do rúk i Michelle Obamová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport