eReport.sk
Meteorologička Miriam Jarošová, foto: tv joj

Známa meteorologička z počasia prichádza o vlasy. Musela siahnuť po parochni

Miriam Jarošová moderuje na Jojke večernú predpoveď počasia. Diváci si na nej všimli zásadnú zmenu. Tipovali zmenu účesu, ale je za tým väčší problém.

Patrí medzi známe televízne tváre. V hlavnom vysielacom čase, keď pred televízorom sedia státisíce divákov, v Najlepšom počasí informuje, aké teplotné výkyvy nás môžu na druhý deň čakať. Uznávaná klimatologička Miriam Jarošová (51) so špecializáciou na leteckú meteorológiu a agrometeorológiu sa verejne priznala, že trpí cukrovkou, ktorá sa výrazne podpísala na kvalite jej vlasov.

Vynovená

Diváci Najlepšieho počasia si zmenu všimli. Dokonca jej písali aj známi, ktorým bolo jasné, že je na nej niečo iné, ale nevedeli prísť na to, čo za tým stojí: „Ohlásili sa mi známi, či som zmenila maskérky, lebo že mi konečne niečo urobili na hlave. V mojom prípade to bola už nutnosť, pretože ani napriek tomu, že som si dávala na pokožku hlavy všelijaké vodičky a séra, nič nepomáhalo,” rozrozprávala sa o svojom probléme v relácii Topstar. „Jedla som rôzne výživové doplnky. Bohužiaľ, už to nereagovalo. Nie preto, že by som toho jedla málo, ale diabetes sa podpísal na kvalite, teda nekvalite, mojich vlasov,” okomentovala.

Vyskúšané, faux pas nehrozí

Miriam Jarošová teda nosí už aj v bežnom živote parochňu. Tvrdí, že sa s ňou stotožnila a neprekáža jej: „Je to veľká zmena, je vidieť, že sa niečo s tými vlasmi udialo a je to veľmi oslobodzujúce. Lebo som vedela, že budú také, ako chcem ja. Lebo nie vždy sa maskérky trafili, ako som chcela. Cítim sa v nej dobre a ak má druhá strana taký istý dojem, tak to splnilo účel,” zasmiala sa. Skúšala, či parochňa na hlave pevne drží, aby sa nestalo faux pas, že pri nejakom prudkom pohybe odletí: „Aj som sa predkláňala, zakláňala, lebo som taký živý tvor. Keď sa rozosmejem, tak sa rozosmejem, ale drží, mám vyskúšané.”

Zmena. S parochňou vo vvysielaní.

Zdroj: tv joj

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy