eReport.sk
Foto: pixabay

Zlodeji s vášňou k lukostreľbe. Polícia žiada verejnosť o pomoc

Policajti v bratislavskej Petržalke riešia kurióznu krádež. Doposiaľ neznámy páchateľ sa vlámal do priestorov kabinetu školy na Dudovej ulici, odkiaľ ukradol tri drevené a jeden kovový luk. Z miesta si odniesol aj 25 šípov. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, poškodenému občianskemu združeniu spôsobil krádežou škodu 725 eur a škole poškodením okna škodu 200 eur.

Ako upozorňuje polícia, ide už o druhý prípad krádeže lukov z týchto priestorov. Oznámenie o prvom prípade prijali policajti začiatkom augusta. Škoda spôsobená krádežou 16 lukov a 40 šípov bola vtedy vyčíslená na 2 375 eur. Policajti po odcudzených lukoch a páchateľoch týchto krádeží pátrajú. Zároveň polícia žiada verejnosť o pomoc. V prípade, ak by bol ktokoľvek oslovený neznámou osobou s ponukou výhodnej kúpy lukov, treba kontaktovať políciu na čísle 158.

Zdroj: SITA, foto: Pixabay


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zlodeji s vášňou k lukostreľbe. Polícia žiada verejnosť o pomoc

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php