eReport.sk
Zlatica Švajdová Puškárová, moderátorka, ukázala mamu
Zlatica Švajdová Puškárová, foto: Instagram

Zlatica Švajdová Puškárová ukázala mamu: Vek by ste jej neuhádli!


Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová (43) je na svoju maminu nesmierne pyšná. Nedávno zverejnila jej fotografiu a všetkých prekvapila. Vek by ste jej rozhodne neuhádli. Zlatica má v rodine fantastické gény.

Zlatica Švajdová Puškárová je nielen skvelou politickou moderátorkou. Je navyše aj nesmierne rodinne založená. Nedávno sa na Instagrame pochválila fotografiou svojej maminy Eriky. K fotografii pridala dojemný odkaz. „Moja krásna, milovaná, starostlivá, obetavá mamina, najlepšia parťáčka a životná opora má dnes 67 rokov. Rozhodne na svoj vek nevyzerá, však? Nekonečne ďakujem, že môžeme oslavovať v zdraví jej život. Hoci som v týchto časoch často povzbudzovala iných, sama som prežívala veľké obavy kvôli mojim rodičom. Vždy nám aj s ocinom boli nápomocní s deťmi, nikdy nás neodmietli, vždy všetko prežívali s nami,“ napísala Zlatica.

Mama známej moderátorky na svoj vek rozhodne nevyzerá

Foto: Instagram

Vo svojom emotívnom statuse pokračovala aj ďalej. „Viem čo je bytostný strach o blízkych, všeličo sme za ten rok zažili, ale ich optimizmus ma držal nad vodou. Aj vďaka opatreniam, ktoré sme dodržiavali sa aj s ocinom v zdraví dostali až k očkovaniu. A mne sa mimoriadne uľavilo, pretože najhoršie bolo prežívať strach o ich zdravie. V šťastí treba byť aj sucitní, myslieť a nezabúdať na mnohých, ktorí milovaní a milujúci zomreli. Ak máte rodičov, neváhajte si ich chrániť! MAMI FOREVER“, napísala známa moderátorka.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zlatica Švajdová Puškárová ukázala mamu: Vek by ste jej neuhádli!

Dnes…

Aktuálne